21-08-2023 15:10
Wygląda na to, że aplikacja Moje ING (przynajmniej na urządzeniach Apple) umożliwia dodanie kluczy U2F tylko poprzez NFC - nie wykrywa i nie chce zarejestrować klucza podłączonego przez złącze Lightning (bezpośrednio - bez użycia przejściówek). Czy planowane jest dodanie takiej funkcjonalności? Jest to dość spore ograniczenie, bo używanie aplikacji na telefonie wymaga noszenia większego i mniej poręcznego klucza NFC, a na iPadzie w ogóle uniemożliwia zalogowanie się (brak obsługi NFC przez urządzenie).
Wersja aplikacji 4.10.0, klucz Yubico YubiKey 5Ci
23-08-2023 17:11
Zgadza się. Mamy to na uwadze - planujemy wprowadzić tę opcję. Sytuacja jest związana z koniecznością otrzymania certyfikacji w Apple.
15-10-2023 15:09
17-10-2023 14:14
Nasza aplikacja jest przeznaczona na smartfony. Na tabletach niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Wkrótce razem z obsługą kluczy U2F na iOS w wersji 17 uruchomimy możliwość użycia złącza lightning. Prosimy jeszcze o czas.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |