Odpowiedz

Jak oceniacie płatności za parkowanie

Cześć.

 

Ktoś z tego korzysta? Jest w stanie podzielić się wrażeniami? Są jakieś koszty dodatkowe?
Na ten moment korzystam z mPay, zastanawiam się czy przeskoczyć, co zyskuję, co tracę.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
109
30
21-01-2016
Wiadomość 1 z 8 (1 790 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Nic nie tracisz, zyskujesz potencjalnie jedną aplikację mniej w telefonie. Nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
140
45
02-12-2022
Wiadomość 2 z 8 (1 768 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Faktycznie da się z jednej zrezygnować, czy były jakieś sytuacje w których udawało się na krzyż?

Ja w sumie tak ostatnio miałem w komunikacji miejskiej. Próbowałem w mPay i ciągle błąd. Wszedłem na apkę z banku i bilet kupiłem bez problemu. Jak faktycznie w kosztach nie ma żadnej różnicy i w miejscach użycia to chyba sobie mPaya podaruję.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
109
30
21-01-2016
Wiadomość 3 z 8 (1 714 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Ale czemu masz z czegoś rezygnować? Używasz tej aplikacji którą w danej chwili otworzysz i tyle.

Różnice w miejscach będą ponieważ mPay to mPay, a ING korzysta z usług Mobilet.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
140
45
02-12-2022
Wiadomość 4 z 8 (1 703 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Tu apka, tam apka... dużo tego już u mnie Emotikon: Szczęśliwy  A funkcjonalności niektórych (i zasięgi) się pokrywają. 

 

Dzięki. Jeśli jeszcze ktoś chce się podzielić wrażeniami proszę bez krępacji Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
109
30
21-01-2016
Wiadomość 5 z 8 (1 652 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Ale jakich jeszcze opisów wrażeń oczekujesz? Korzystaj z tej aplikacji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
140
45
02-12-2022
Wiadomość 6 z 8 (1 628 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Jakich? Szczerych. Nie napiszę Ci konkretnie, bo nie używam danej aplikacji, więc nie wiem jakie wywołuje wrażenia. mPay dla przykładu ostatnio mnie irytuje, ponieważ w zakresie komunikacji wchodzę do autobusu, próbuję kupić bilet i jedyne co aplikacja może mi zaoferować to komunikat, że "przepraszamy, ale zakup biletu nie jest w tej chwili możliwy". Mogę o tym napisać, bo po co kto inny ma instalować apkę, aby czytać ten sam komunikat?

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
109
30
21-01-2016
Wiadomość 7 z 8 (1 453 wyświetleń)

Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Nie zrozumiałeś mnie Emotikon: Mrugający Pytałem Cię po co Ci wrażenia innych osób z użytkowania apki ING do kupowania biletów. To u każdego działa tak samo.

Jeżeli masz problemy z mPay'em to używaj apki ING i tyle. Lub nawet jakiegoś innego SkyCash'a, czy co dla Ciebie będzie najwygodniejsze.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
140
45
02-12-2022
Wiadomość 8 z 8 (1 441 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Czy ING przewiduje kiedyś takie udogodnienia, jak zrobiła konkurencja w sprawie wypłat bankomatów za granicą?

https://www.cashless.pl/7708-mbank-blokady-dcc-surcharge-aplikacja

 

06-09-2024
Re.: Konto 13-17 i skan dowodu

Zeskanowany dokument powinien być czytelny, nie może być rozmazany.

06-09-2024
Re.: Ciemne tło apki

Pracujemy nad udostępnieniem ciemnego motywu aplikacji, jednak nie możemy jeszcze określić, kiedy taka opcja będzie dostępna

06-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy