Odpowiedz
Highlighted

Godziny powiadomień push o przelewie

Czy jest możliwość, aby powiadomienia push o przelewie działały całą dobę? Przy okazji proszę o doprecyzowanie, w jakich obecnie godzinach (od do) działają powiadomienia push o przelewie?
Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
30
1
02-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (488 wyświetleń)
Highlighted

Re: Godziny powiadomień push o przelewie

[ Edytowane ]

Obecnie część powiadomień o przelewach, które są realizowane w godzinach wieczornych i nocnych docierają do klientów dopiero po zaksięgowaniu transakcji. Może to potrwać do kilku godzin. Wiemy, że czasami może być to uciążliwe, dlatego pracujemy nad usprawnieniem tego rozwiązania. 
Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień push w godzinach nocnych, to możesz ustawić w swoim telefonie ciszę nocną dla powiadomień wysyłanych przez naszą aplikację. Zrobisz to w ustawieniach swojego telefonu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
384
103
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (408 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Prośba o przelew BLIK - crash alikacji (różne modele tel/banki)

Dziękuje za odpowiedź, czy jest znany chociaż przybliżony termin rozwiązania?

Zakładam że problem jest dużo szerszy skoro jest Państwu znany, a nie ukrywam - dość mocno frustrujący, to jedna z bazowyc

...

20-10-2020
Re: Prośba o przelew BLIK - crash alikacji (różne modele tel/banki)

Dziękujemy, że nam to zgłaszasz. Znamy ten problem Emotikon: Smutny Pracujemy nad jego rozwiązaniem. 

20-10-2020
Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Dzień dobry,

Jaki jest obecnie czas oczekiwania na decyzje?

Złożyłem kompletny wniosek 5.10 z operatem przez infolinie, po zbywaniu mnie kilka dni na infolinii i e-mail (ze dziś mogę złożyć wniosek i za...

20-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy