Odpowiedz

Godziny powiadomień push o przelewie

Czy jest możliwość, aby powiadomienia push o przelewie działały całą dobę? Przy okazji proszę o doprecyzowanie, w jakich obecnie godzinach (od do) działają powiadomienia push o przelewie?
Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 792 wyświetleń)

Re: Godziny powiadomień push o przelewie

[ Edytowane ]

Obecnie część powiadomień o przelewach, które są realizowane w godzinach wieczornych i nocnych docierają do klientów dopiero po zaksięgowaniu transakcji. Może to potrwać do kilku godzin. Wiemy, że czasami może być to uciążliwe, dlatego pracujemy nad usprawnieniem tego rozwiązania. 
Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień push w godzinach nocnych, to możesz ustawić w swoim telefonie ciszę nocną dla powiadomień wysyłanych przez naszą aplikację. Zrobisz to w ustawieniach swojego telefonu.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 712 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy