Odpowiedz

Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

Witam
od paru dni nie ma Biletów Komunikacyjnych w Trójmieście (Gdańsk,Gdynia.Sopot i okolice)
Kiedy zostaną przywrócone? W innych bankach ktore wspolpracuja z mobilet są a w ING zniknelo?
Seebson000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
2
15-02-2022
Wiadomość 1 z 7 (8 682 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

To chyba jakiś kłopot po stronie ING. Oby szybko to poprawili Emotikon: Szczęśliwy Aplikacja super
Odpowiedz
0 Lajków
forasek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2019
Wiadomość 2 z 7 (8 634 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

Dzisiaj mamy już 25 czerwca czyli miesiąc od założenia tematu. Nadal kupowanie biletów w Trójmieście nie działa!!! Co się dzieje i kiedy to naprawicie?

PS Dlaczego korzystacie z usług mobilet a nie Skycash?
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 3 z 7 (7 834 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

99% banków korzysta z Mobilet zamiast Skycash. Pewnie jest to tańsze Emotikon: Mrugający

Skycash to tylko mBank i Pekao.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
206
57
02-12-2022
Wiadomość 4 z 7 (7 820 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

Od kiedy mBank ma bilety komunikacji miejskiej?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 5 z 7 (7 814 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

Nie pisałem nigdzie, że mBank ma bilety komunikacji miejskiej.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
206
57
02-12-2022
Wiadomość 6 z 7 (7 809 wyświetleń)

Re.: Bilety Komunikacyjne Trójmiasto

Pracujemy nad wyprowadzeniem tego błędu. Przepraszamy za utrudnienia.




-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
252
50
02-09-2021
Wiadomość 7 z 7 (7 618 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy