Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Aplikacja ma tez problem z dopasowaniem się do ekranu.. Prawa strona ucieka za ekran i chyba cos dołem lekko, przy czym pragnę podkreślić iż nie mam ruszanych opcji powiększenia w telefonie. Lumia 950 z W10

Darecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
15-02-2016
Wiadomość 11 z 159 (26 203 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@Darecki Dziękujemy za zrzut ekranu. Pracujemy nad wersją w pełni zgodną z Windows 10 Mobile. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 12 z 159 (26 175 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Jak już zauważyliście mamy już 22 lutego 2016 roku i nie widać aktualizacji na windowa phone 10 dalej problem z pozycjonowaniem. Mam nadzieje że zespól informatyków szybko się upora z problemem bo trzeba będzie zmienić bank a szkoda by było bo na windowa phone 8.1 naprawde działało lepiej niż przez komputer szybciej i wygodniej. Pozdrawiam zespól ING pracujący nad apką.
danek1981
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
22-02-2016
Wiadomość 13 z 159 (25 992 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

Należy ponadto zaznaczyć, że to jedyna aplikacja bankowa, która nie działa z WP10. Trochę wstyd!

Bank poinformował mnie, że nowa aplikacja będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze WP10.

Trzeba więc chyba pytać Gabe Aul'a z Microsoftu, kiedy ING wyda poprawkę do ING Mobile.

pencil
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
25-02-2016
Wiadomość 14 z 159 (25 862 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

A czy wiadomości push informujące o transakcjach dostępne są w aplikacji mobilnej ing na telefony z windowsphone?? jesli nie to kiedy zostanie to wprowadzone? jeśli jest? to jak można to włączyć?

Odpowiedz
0 Lajków
kabi345
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2016
Wiadomość 15 z 159 (25 572 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

@kabi345 Pracujemy nad wdrożeniem powiadomień PUSH dla telefonów z systemem Windows Phone.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 16 z 159 (25 533 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Dziś jest 18 marca 2016. Zaktualizowałem system w moim telefonie Lumia 640XL do windows 10 i zonk. Problem opisany w pierwszym wpisie w wątku. KIEDY ROZWIĄZANIE PROBLEMU? Jak długo jeszcze? Apka BZWBK, i jak czytam wszystkich innych banków działają bez zarzutu. A w ING problem. Nie uwierzyłbym gdybym nie doświadczył. Wstyd. Takie utrudnienia zniechęcają. Czy ktoś może powiedzieć kiedy Bank załatwi problem? To nie Zdzisiek ze szwagrem piszą program za parę stówek. O co chodzi? Jak to będzie tak trwać pouciekamy do konkurencji.

Odpowiedz
0 Lajków
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 17 z 159 (25 361 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam
Problem jest cały czas. W tym tygodniu Microsoft udostępnił aktualizację WP8 do WP10. Na stronie waszej aplikacji lawinowo rosną negatywne komentarze. Proszę o info kiedy zostanie poprawia?
Odpowiedz
0 Lajków
kaisunaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-03-2016
Wiadomość 18 z 159 (25 294 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Z windowsa 10 korzystam od czwartku (17.03). I nie mogę korzystać z aplikacji - a konto w ING jest moim głównym kontem. Posiadam też konto w innym banku (raczej jako dodatkowe oszczędnościowe) i aplikacja z innego banku problemów nie ma. Nie mam też problemów z żadną inną aplikacją.

Swoją drogą to telefony z windows 10 moblie już się dawno pojawiły - np. lumia 950 jeszcze w zeszłym roku.

dnaflyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-03-2016
Wiadomość 19 z 159 (25 201 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Może jakiś "magik" napisze na jakim jesteście etapie, poza domem praktycznie jestem bez banku!!!!

kris2772
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
3
21-03-2016
Wiadomość 20 z 159 (25 168 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy