Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Aplikacja ma tez problem z dopasowaniem się do ekranu.. Prawa strona ucieka za ekran i chyba cos dołem lekko, przy czym pragnę podkreślić iż nie mam ruszanych opcji powiększenia w telefonie. Lumia 950 z W10

Darecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
15-02-2016
Wiadomość 11 z 159 (26 369 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@Darecki Dziękujemy za zrzut ekranu. Pracujemy nad wersją w pełni zgodną z Windows 10 Mobile. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 12 z 159 (26 341 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Jak już zauważyliście mamy już 22 lutego 2016 roku i nie widać aktualizacji na windowa phone 10 dalej problem z pozycjonowaniem. Mam nadzieje że zespól informatyków szybko się upora z problemem bo trzeba będzie zmienić bank a szkoda by było bo na windowa phone 8.1 naprawde działało lepiej niż przez komputer szybciej i wygodniej. Pozdrawiam zespól ING pracujący nad apką.
danek1981
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
22-02-2016
Wiadomość 13 z 159 (26 158 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

Należy ponadto zaznaczyć, że to jedyna aplikacja bankowa, która nie działa z WP10. Trochę wstyd!

Bank poinformował mnie, że nowa aplikacja będzie dostępna dopiero po oficjalnej premierze WP10.

Trzeba więc chyba pytać Gabe Aul'a z Microsoftu, kiedy ING wyda poprawkę do ING Mobile.

pencil
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
25-02-2016
Wiadomość 14 z 159 (26 028 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

A czy wiadomości push informujące o transakcjach dostępne są w aplikacji mobilnej ing na telefony z windowsphone?? jesli nie to kiedy zostanie to wprowadzone? jeśli jest? to jak można to włączyć?

Odpowiedz
0 Lajków
kabi345
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
10-03-2016
Wiadomość 15 z 159 (25 738 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

@kabi345 Pracujemy nad wdrożeniem powiadomień PUSH dla telefonów z systemem Windows Phone.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 16 z 159 (25 699 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Dziś jest 18 marca 2016. Zaktualizowałem system w moim telefonie Lumia 640XL do windows 10 i zonk. Problem opisany w pierwszym wpisie w wątku. KIEDY ROZWIĄZANIE PROBLEMU? Jak długo jeszcze? Apka BZWBK, i jak czytam wszystkich innych banków działają bez zarzutu. A w ING problem. Nie uwierzyłbym gdybym nie doświadczył. Wstyd. Takie utrudnienia zniechęcają. Czy ktoś może powiedzieć kiedy Bank załatwi problem? To nie Zdzisiek ze szwagrem piszą program za parę stówek. O co chodzi? Jak to będzie tak trwać pouciekamy do konkurencji.

Odpowiedz
0 Lajków
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 17 z 159 (25 527 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam
Problem jest cały czas. W tym tygodniu Microsoft udostępnił aktualizację WP8 do WP10. Na stronie waszej aplikacji lawinowo rosną negatywne komentarze. Proszę o info kiedy zostanie poprawia?
Odpowiedz
0 Lajków
kaisunaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-03-2016
Wiadomość 18 z 159 (25 460 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Z windowsa 10 korzystam od czwartku (17.03). I nie mogę korzystać z aplikacji - a konto w ING jest moim głównym kontem. Posiadam też konto w innym banku (raczej jako dodatkowe oszczędnościowe) i aplikacja z innego banku problemów nie ma. Nie mam też problemów z żadną inną aplikacją.

Swoją drogą to telefony z windows 10 moblie już się dawno pojawiły - np. lumia 950 jeszcze w zeszłym roku.

dnaflyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
21-03-2016
Wiadomość 19 z 159 (25 367 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Może jakiś "magik" napisze na jakim jesteście etapie, poza domem praktycznie jestem bez banku!!!!

kris2772
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
3
21-03-2016
Wiadomość 20 z 159 (25 334 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy