Odpowiedz

BLIK - przełączanie pomiędzy kontami

Posiadam 2 konta w ING, z obu korzystam poprzez aplikację mobilną. Często potrzebuję dokonywać płatności BLIKiem z obu tych kont. Aktualnie przełączanie BLIKa pomiędzy kontami jest strasznie uciążliwe i niewygodne. Właśnie policzyłam, że potrzebuję dokonać 11 klików (w tym PIN - super byłoby to zmienić na biometrię), żeby to zrobić.

W przypadku, gdy muszę takiego przełączenia dokonać kilka razy dziennie, jest to strasznie irytujące.

Proszę o przekazanie do odpowiedniego działu, żeby dopracować tą funkcjonalność.

 

Kolejna sprawa, to już zgłoszenie błędu i to poważnego moim zdaniem. Zdarzyło mi się to już kilka razy. Opłaciłam transakcję BLIKiem z konta A, a następnie dokonałam zwrotu zakupu. Jednakże zwrot został zaksięgowany na koncie B. Zakładam, że może to być związane z faktem przełączania BLIKa pomiędzy kontami, ale nie zmienia to faktu, że powyższe zachowanie jest absolutnie nieprawidłowe. Zwrot powinien zostać zaksięgowany na koncie, z którego wyszedł. Wcześniej miałam konta w mBanku i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja.

Odpowiedz
0 Lajków
ustczanka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
27-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 665 wyświetleń)

Re: BLIK - przełączanie pomiędzy kontami

Rozumiem, że może to być dla Ciebie niekomfortowe, jednak usługa BLIK może być połączona tylko do jednego konta. Zgłoszę Twoją sugestię do odpowiedniej jednostki. 

Jeżeli chodzi o zwrot z płatności BLIK, zwroty realizowane są zawsze na konto, do którego aktualnie podłączony jest BLIK. Nawet jeżeli miałaś BLIKA podłączonego do konta A w momencie wykonywania transakcji, a następnie przepięłaś go do konta B, to zwrot i tak księgujemy na konto, do którego BLIK jest aktualnie podpięty.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
59
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (2 600 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy