Odpowiedz
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 401 z 573 (14 464 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Jeśli już mamy opierać się na spekulacjach prasowych to ten artykuł jest dla mnie znacznie bardziej wiarygodny z racji analizy "coming soon" w innych bankach: https://prnews.pl/apple-pay-ing-najpozniej-styczniu-wkrotce-dla-apple-okolo-3-miesiace-437838
Odpowiedz
0 Lajków
maciek257
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
4
26-09-2018
Wiadomość 402 z 573 (14 354 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

A ja uważam ze ING niestety się ośmieszyło bo z jednej strony rozumiem nacisk klientów bo Apple Pay to bardzo pożądana usługa jak widać po wynikach innych Banków po wprowadzeniu Apple Pay w Polsce, nie można nie zauważyć ze płatności bezgotówkowe w Polsce są naprawdę mega popularne a świat dąży do posiadania tylko telefonu wychodząc z domu. Ale wracając do sedna ING popełnia kolejny błąd mówiąc ze Apple Pay już " Wkrótce " bo patrząc na poprzednie informacji ze strony ING nie spodziewam się by faktycznie usługa się tak szybko pojawiła i nim pojawi się to miną z 3 miesiące, lecz mam nadzieje że się mylę i ta informacja nie jest tylko po to by się mówiło ze Apple Pay w ING i by klienci nie odchodzili bo jeśli tak faktycznie jest to ING strzela sobie w kolano i może bardzo dużo na tym stracić wizerunkowo jak i finansowo przez utratę klientów.
Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 403 z 573 (14 318 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Jak wspominałem wcześniej, również uważam że „wkrótce” nie rówmna się 6 miesięcy. Gdyby w to wszystko nie było zamieszane Apple ze swoimi produktami mógłbym myśleć inaczej ale jest i dlatego liczę na termin przed końcem roku.
Dobrego weekendu dla wszystkich ;-)
R
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 404 z 573 (14 177 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Tak czytam wypowiedzi innych i się zastanawiam dlaczego nastawiacie się na szybkie wprowadzenie oraz piszecie o Apple jakby miał jakiś wpływ na to. Apple i Bank zawiązują umowę zgadzając na różne aspekty zawarte w umowie po stronie banku np. jest wprowadzenie usługi i jedyne co może z robić Apple to dopilnować aby usługa ruszyła w terminie podanym na zawiązanej umowie a potem jeśli bank nie wywiążę się nakładać kary i to tyle. Czy usługa ruszy za 7 dni czy 6 miesięcy to kwestia daty wprowadzenia na umowie i nic z tym nie zrobicie. Informację podawane przez inne banki o ApplePay to także kwestia zawartej umowy jeśli jest tam punkt o braku podawania konkretnych informacji jak opłaty, data wprowadzenia itd. to także nic się nie dowiecie bo potem bank otrzyma karę za złamanie umowy. Nie bronie ING i także nie podoba mi się ta cała sytuacja ale dopóki nie wiemy jakie dokładne zastrzeżenia są podane na umowie to nie ma punku zaczepienia ;/
Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 405 z 573 (14 158 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Uważam że Apple ma na to wpływ bo sam pracuję w pewnej dużej korporacji i wiem jak wyglądają umowy i zasady, powiedzmy zarządzania cudzą marką itp. W tym przypadku bank używa produktu innej globalnej marki. Wiemy wszyscy jakie Apple jest. To nie jest warzywniak cytowanego Pana Krzysia ktory sprzedaje pomidory Pani Grażyny.
Oczywiście mogę być w błędzie ale mam pewne doświadczenie i stąd moja wlasna, subiektywna opinia na ten temat.
Apple to jedna z ... a może nawet najbardziej wartościowa marka na Świecie... oni mają tam wlrętke na tym punkcie... nikt nie pozwoli aby coś psuło ich dobre imię. Słowo wkrótce, na 100% oznacza pewien nieprzekraczalny okres... ten artykuł i przykłady innych banków na świecie tego dowodzą. Nie wiemy jaki to okres ale na 100% obie firmy uznały że są na ostatniej prostej i można zakomunikować sławne „comming soon” Dobrego weekendu.
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 406 z 573 (14 146 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@viggen Witam, czytałem. Za pakiet trzeba zapłacić 5zł, gdzie inne banki mają to za darmo. Rozumiem, że bank bierze prowizję za wypłaty z innych bankomatów gdy wypłaca się kartą, ale Blikiem? Większość banków nie pobiera opłat za wypłaty Blikiem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 407 z 573 (13 962 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jaki bank ma za darmo wszystkie bankomaty? Pewnie jakaś wydmuszka albo bank który musi nałapać klientów aby później mieć kasę do obracania
Co to Blika masz obsolutna racje. To powinno być za darmo. Za to ING powinien dostać karny wiadomo co
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 408 z 573 (13 911 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@viggen Zanim się wypowiesz, to poczytaj sobie oferty innych banków. Większość banków za wypłaty blikiem z innych bankomatów nie pobiera opłat. I nie są to banki wydmuszki.Nie wiem co dla Ciebie znaczy "bank wydmuszka"? Bo dla mnie bank który ma kapitał większy niż ING nie jest "bankiem wydmuszką" Mam wrażenie że pracujesz dla ING, bo po twoich komentarzach tak można wywnioskować. A co do Apple Pay w ING to lepiej się już nie wypowiadać bo brak słów. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 409 z 573 (13 778 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nie pracuje w Ing
Napisałem o tradycyjnych wypłatach z bankomatów bo gdzie masz je darmowe ? Millenium 360 tylko kojarzę
Oburzyłeś się ale o bliku napisałem co sądzę
Doczytaj najpierw ze zrozumieniem
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 410 z 573 (13 663 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy