Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

🤣🤣🤣
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 311 z 573 (17 869 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – powiedział kiedyś Albert Einstein Emotikon: Mrugający
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 312 z 573 (17 404 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja tam lubię takie nowinki i już częściowo przeniosłem się do mBanku.

 

Przypuszczam że gdyby nie brak najpierw GooglePay a teraz ApplePay, to nawet bym się nie zainteresował ofertą mBanku, a teraz moją główną kartą do codziennych płatności stała się kredytówka na której mogę zbierać mile w Miles&More. :-) Bo da się ją zapiąć do GooglePay i do ApplePay.

 

Nie wykluczam całkowitego powrotu do ING kiedy już będzie ApplePay, ale z tą kredytówką to będzie mnie ciężko przekonać żeby ją zmienić na inną. :-)

Odpowiedz
0 Lajków
motaboy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
26-03-2018
Wiadomość 313 z 573 (17 964 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Zgodnie z informacją z kręgu osób zajmujących się tematyką płatności w ING mogę potwierdzić, że Bank pracuje nad wprowadzeniem apple pay. Usługa ma być dostępna w tym roku w związku z dużymi naciskami z „ góry” .
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 314 z 573 (17 932 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A coś więcej? Sierpień, wrzesień grudzień?
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 315 z 573 (17 923 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Pozwolisz że odpowiem na Twoje pytanie (postaram się wcielić w rolę ING Banku Śląskiego):

Najszybciej jak się da i jak tylko coś będą wiedzieć to Nas poinformują.

Licz na 30-31 grudnia Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 316 z 573 (17 901 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

dodaje zrzut, bo linki wycinają, pochodzi z cashless sprzed kilku dni

---
Lemur
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 317 z 573 (17 899 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nareszcie coś sie dzieje Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
MichalSK84
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
7
13-06-2018
Wiadomość 318 z 573 (17 790 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Rzeczywiście coś się dzieje. MInął kolejny miesiąc a ING dalej milczy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 319 z 573 (14 336 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Zapewne bacznie obserwują i analizują sytuację 😄😄😄
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 320 z 573 (14 327 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy