Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Dziwisz się? Wymagamy od nich czegoś, czego nie potrafią zrobić. My sobie gadu-gadu a oni tam albo pękają ze śmiechu, albo opadają im ręce gdy kolejny raz słyszą od swoich przełożonych że mają napisać to samo co zawsze, po czym zostaną przez Nas zlinczowani...

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 341 z 573 (9 556 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Moja cierpliwość i wyrozumiałość tez się już powoli kończy .... o ile byłem mprzeciwnikiem PKO BP to zaczynam coraz poważniej przejście do tego banku jeśli tylko rzeczywiście wystartuje Apple Pay Macie jakieś doświadczenia z PKO BP?
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 342 z 573 (9 520 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Być może chętnych do zamknięcia konta jest tylu, że moderatorów zatrudnili do odbierania telefonów dlatego nam nie odpisują...Emotikon: LOL

Odpowiedz
0 Lajków
maciek257
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
4
26-09-2018
Wiadomość 343 z 573 (9 517 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No nic .. pozostaje "wylewelować" gwiazdki na maksa i opuścić pokład ;-) 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 344 z 573 (9 511 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

ING po prostu nie pracuje nawet nad wprowadzeniem apple pay. Powiem więcej, myśle, że nie jest to dla nich problemem, że kilka osób zmieni bank.
Odpowiedz
0 Lajków
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 345 z 573 (9 508 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jeżeli nie pracują ( a również mam takie podejrzenia ) to dlaczego o tym po prostu nie napiszą ? Tego w moim odczuciu wymaga szacunek dla klienta.
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 346 z 573 (9 498 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No pewnie pogorszyły by się statystyki a koniec roku za pasem i co z premią ????
Jest trochę nie uczciwe w stosunku do Klientów bo sprawa jest oczywista albo będzie wprowadzona usługa albo nie a tu jest mydlenie oczu. W Citibanku powiedziano na infolini w tej chwili bank nie przewiduje wprowadzenia usługi i nie pracuje nad wdrożeniem jasny komunikat
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 347 z 573 (9 487 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Bo dla firmy jaką niewątpliwie jest ING liczy się nie klient ale pieniądzę. W związku z tym, lepiej brzmi „ przyglądamy się” niż „ nie wprowadzimy” . Warto pamiętać, że instutucji finansowej nie opłaca się wchodzić w apple pay i tą drogą pomaszerowało ING. Dlaczego? Bo z ekonomicznego punktu widzenia lepiej jest się nie dzielić zyskami. Z tego co wiem, za „ nie wprowadzenie „ usługi apple pay odpowiada jedna osoba i zdania w tym temacie nie zmieniłaEmotikon: Mrugający
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 348 z 573 (9 483 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Bank się nie dostosuje do klienta.... realizuje swoja strategię a hasła reklamowe to tylko twór marketingu - opakowanie. To my mamy wybór, banków jest wiele i przejściem możemy uzyskać to na czym nam najbardziej zależy. Innego dostosowania się nie widzę. Wybór jest taki:
BGŻ BNP Paribas
Bank Zachodni WBK
ALIOR bank
Raiffeisen Polbank
Nest Bank
mBank
Bank Pekao
Getin Bank
Od wtorku PKO BP

Ucz się ING jak powinno reagować się na zmiany zachodzące na rynku i wykorzystywanie nowych możliwości.
Były kiedyś takie innowacyjne firmy jak Nokia czy Kodak... przespały swoje szanse i są tu gdzie są. Będę obserwował być może z pewnej odległości ten bank. Czekam do końca roku a od wtorku bedę się cieszył ponownie z PKO BP i Apple Pay.... nie mogę się doczekać.
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 349 z 573 (9 442 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No niestety z bólem w dniu dzisiejszym zablokowałem kartę i przenoszę kasę do raiffeisena, który zreszta został sprzedany ..... Konto zostawię do końca roku ale nie przewiduje wdrożenia usługi ..... 

Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 350 z 573 (9 333 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy