Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Pamiętajmy jedną rzecz, to jest duża korporacja, mimo że gadają że są blisko ludzi to robią i tak jak chcą.
Fakt, trochę odstali od reszty ale niech odejdzie ileś tam ludzi to inne banki podniosą prowizję zmienią coś lepszego na coś gorszego.
Tak wszyscy mbank i mbank, ale wolę nie mieć Apple Pay niż swoje dane w sieci co zdarza się mbankowi dosyć często.
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 211 z 573 (10 465 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Co do ApplePay w ING to nie w tym roku.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 212 z 573 (10 224 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jakieś źródło tej informacji?
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 213 z 573 (10 208 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

franeloo z tym akurat się nie zgodzę że nie mieli czasu możliwości polecam mój poprzedni wpis z linkiem gdzie wszystko jest opisane w artykule. To co robią teraz to żenada nic więcej.
Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 214 z 573 (10 073 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Dla mnie ING już nie istnieje. W dniu wczorajszym otwarłem konto w BZWBK. Od sierpnia w BZWBK będą dostępne za darmo przelewy natychmiastowe BlueCash oraz Express Elixir a tu trzeba płacić 5zł/przelew. W ING najśmieszniejszą rzeczą jest to, że za wypłaty Blikiem w innych bankomatach pobierana jest prowizja 2,5zł (pierwsza za 0zł). Śmiech na sali. Większość banków wypłaty z innych bankomatów za pomocą BLIKa ma za darmo. Gwoździem do trumny jest brak wprowadzenia Apple Pay. Nawet mało znany Nest Bank wprowadził Apple Pay, a taki bank jak ING jak zwykle w tyle. Po 13latach współpracy czas się pożegnać.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 215 z 573 (9 814 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

BzWbk tez idealny nie jest
Śmiech na sali ze cashback np w Żabce kosztuje 1,50zl
BzWbk jest jednym z banków gdzie często zmienia TOiP i jak jedno da za darmo to w drugim Cię ograbi
Śmiech na sali ze w tym banku w weekend przelewy w czasie rzeczywistym między swoimi rachunkami to głównie teoria i działa tak ze szkoda komentarza
I do dzisiaj jak płacisz zbliżeniowo nie masz blokad w czasie rzeczywistym na swoim rachunku tylko czekasz kilka dni
Wiec wybacz....ING przegiął palę z brakiem applepay ale poza przelewami ekspresowymi za darmo (do dzisiaj ani razu z tego nie skorzystałem) (ciekawe jak długo za free) nic special edition nie ma
Chyba bez urazy poniosły Cie za mocno emocje
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 216 z 573 (9 787 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Cieszymy się Twoim szczęściem i życzymy szczęścia na nowej drodze życia

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
16
0
06-09-2017
Wiadomość 217 z 573 (9 557 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Witam ! Do Kolegi Tomek 1980 Nie należy być złośliwym każdy odpowiada za swoje decyzje i za swój wybór i należy go uszanować i przypominam Koledze ze jest to forum bankowe które moim zadaniem służy do wymieniania poglądów i zgłaszania swoich uwag i refleksji oraz propozycji
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 218 z 573 (9 525 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Chłopie, weź się ogarnij. Od sierpnia BZWBK zmienia cennik, i to o czym piszesz będzie nieaktualne. Jeśli chcesz siedzieć w banku, który za wypłaty blikiem kroi 2,50zł to Twoja sprawa i Twój wybór. Ja po tylu latach współpracy podziękowałem ING. To że ING nie wprowadziło Apple Pay to duży błąd, ale jeszcze większy to brak jakiejkolwiek informacji z ich strony czy wprowadzą itp. PKOBP nie wprowadziło AP to klienci zrobili burzę, a za chwile bank oświadczył że wdroży we Wrześniu. A w ING cisza, bank ma gdzieś nasze sugestie. Nawet nikt nie raczy odpisywać już na posty.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 219 z 573 (9 439 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A ja dalej liczę na to że Pani Patrycja jest z Nami i podgląda bacznym okiem to co się dzieje na forum Emotikon: Mrugający szkoda tylko że się przygląda zamiast wywrzeć wpływ na dział zajmujący się płatnościami mobilnymi, żeby dali jej jakieś konkrety, którymi mogłaby się z Nami podziekić Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 220 z 573 (9 433 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy