Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Widzę nagle poruszenie w temacie. Szkoda tylko, że nastąpiło to w przed dzień wprowadzenia Apple Pay w Polsce. Może gdyby bank zauważył odpowiednio wcześnie zapotrzebowanie klientów na tą usługę, to nie musielibyśmy zastanawiać się teraz nad tym czy i kiedy ING uruchomi płatności od Apple. Z drugiej strony lepiej późno niż w całe i może coś w temacie się ruszy.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 71 z 573 (15 656 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja pisałem do ING a propos Apple Pay wielokrotnie, tylko nie na forum, a w prywatnych wiadomościach na FB. Zawsze odpisywali to samo, tzw. że analizują możliwość wprowadzenia Apple Pay. W pewnym momencie mi się znudziło i przestałem pytać.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 72 z 573 (15 653 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

“rozważamy taka możliwość. Obecnie nie mamy szczegółów“ Jak dostaje się takie odpiwiedzi to o co pytać...
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 73 z 573 (15 643 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Jest już potwierdzenie uruchomienia w mBanku

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 74 z 573 (15 583 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wg regulaminu mbanku start apple pay w Polsce 19-06
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 75 z 573 (15 571 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Krzysztof1506; nie tyle nagłe poruszenie co wreszcie jakiś [marny] konkret. Zresztą dokładnie jak pisze alucky, wymijające odpowiedzi na niejedno pytanie o usługę i tyle. Sam pisałem na początku tego roku, a ten temat ciągnie się bodajże od września, więc dziurę bankowi w brzuchu ludzie wiercili. Jak dla mnie to sygnał zainteresowania.

Swoją drogą ciekawy jestem kulis rozmów Apple - ING. Co spowodowało brak działania? Apple Pay jest w sumie dla banków płatne. Czyżby bank uznał że klienci wolą inne rozwiązania więc nie warto inwestować? Zwykla oszczędność?
Odpowiedz
0 Lajków
MrSzubi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
04-06-2018
Wiadomość 76 z 573 (15 526 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja was w pełni rozumiem i sam wielokrotnie wspominałem jak to w ING przekazują informacje do klienta -każdy mówi coś innego i zero konkretów, tak jakbyśmy byli jacyś ograniczeni. Chciałem w moim wpisie nadmienić, że może takie działania zostaną zauważone przez bank.
Odpowiedz
0 Lajków
krzysztof1506
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
3
31-01-2017
Wiadomość 77 z 573 (15 502 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Przepraszam bardzo ale ja nie używam bliku ani nie używałem go nigdy tak jak i członkowie ojej rodziny. Następna sprawa jest taka że telefony od Appla kupuje od modelu 3G to jakieś 10 lat i nie zamierzam zmieniać swojego telefonu który wybrałem z przyczyn osobistych idąc dalej cały ekosystem od oświetlenia, kamery, ogrzewanie, czujniki itd. mam pod Homekit ekosystem Apple i to kolejny powód dla którego zmiana na AndroidPay nie wchodzi w grę bo przebudowa takiego systemu to proszę pana dziesiątki tysięcy złoty. Nie ganiam z swoją kartą po centrach chyba że nie idę z zamiarem zakupu bo każdy czytnikiem ściągnie mi środki po to macie przecież ubezpieczenie kart zbliżeniowych ale weź tu potem się dogaduj w tej sprawie. Nie wiem jak ING widzi sprawę ApplePay ale skoro macie AndroidPay to może też usunięcie tę usługę po co trzymać.

Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 78 z 573 (15 429 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Apple Pay ruszyło oficjalnie 19:06 o 5:00. Niestety, nie można dodawać kart ING. CZY TERAZ ADMINISTRATORZY POWIEDZĄ COŚ OFICJALNIE O USLIDZE APPLE PAY? Czy i kiedy będzie dostępna w naszym kraju?
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 79 z 573 (15 391 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Żałosne jest to że inne banki wprowadzają Apple Pay a ing jak zawsze nie ma tego. Dzięki braku usługi rozważam zmianę banku. Czy jest szansa że w najbliższym czasie ta usługa bedzię w ing.

Odpowiedz
0 Lajków
kornelgora
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
19-06-2018
Wiadomość 80 z 573 (15 360 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy