Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Podobnie jak jeden z przedmówców, właśnie wróciłem z konkurencyjnego banku gdzie założyłem konto.

Póki co pozostanę przy ING jako zapasowe konto, ale główne będzie już u konkurencji gdzie skorzystam z rzeczonego Apple Pay.

Przespaliście kochani.

 

Żeby przynajmniej było że we wrześniu dołączycie jak inne banki, ale nie.

Sorry... prawo rynku.

 

PS. Zabawne byłoby widzieć reklamę gdzie Marek Kondrat zamyka konto wygłaszając to hasło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
MrSzubi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
04-06-2018
Wiadomość 61 z 573 (11 718 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Czy moi przedmówcy mogliby zdradzić do jakiego banku przenieśli swoje zabawki? Nie ukrywam, że czas jest cenny i nie każdy ma tyle aby wertować usługi i opłaty innych banków.

Nie bójcie się wypisywać ich nazwa. To nawet lepiej wyjdzie dla Was a ING zobaczy, który bank im zabiera klientów.

 

Natomiast co do września. Nie widzę tego w ING. By już coś pisali na ten temat.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 62 z 573 (11 703 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nie wiem dlaczego ale na fali jest mbank, przynajmniej wśród moich znajomych. Zresztą oferty innych banków są podobne. Każdemu może przypaść do gustu inny bank....prawo rynku i własnych potrzeb.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 63 z 573 (11 695 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Dzisiaj podjąłem decyzję. Jestem użytkownikiem Apple z całą rodziną. Czas wycofać wszystkie środki z wszystkich kont. Bank starych ludzi. Do widzenia! Konkurencja was o lata świetlne wyprzedadza. Mam nadzieję że mój wpis da furtkę dla innych "jeszcze" Waszych klientów. Pozdrawiam!
Odpowiedz
0 Lajków
Mtyla
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-06-2018
Wiadomość 64 z 573 (11 690 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja byłem w banku, który we wrześniu zmienia nazwę na nazwę swojego hiszpańskiego właściciela. Pierwsza litera to W druga B a trzecia K. 

Odpowiedz
0 Lajków
stalkerkogut
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
18-06-2018
Wiadomość 65 z 573 (11 682 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Dokładnie, czy ja mam zrezygnować z całego ekosystemu Apple i jak sugeruje pracownik banku płacić Blikiem w kasie w sklepie tylko dlatego że bank nie uznaje za stosowne wprowadzić nowej technologii?
Odpowiedz
0 Lajków
stalkerkogut
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
18-06-2018
Wiadomość 66 z 573 (11 676 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Tak, wygląda na to że to mBank podbierze najwięcej klientów ING.

Jestem jednym z nich.

Odpowiedz
0 Lajków
MrSzubi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
04-06-2018
Wiadomość 67 z 573 (11 675 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Brawo Ty! Śmiała decyzja.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 68 z 573 (11 671 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ja przeszedłem do banku, który jeszcze jest prawie cały zielony, ale pewnie we wrześniu będzie już czerwony. Jak na razie niespecjalnie lubię tylko ich aplikację mobilną i konieczność logowania się do płatności Blikiem (w ING można było wywołać Blik bez logowania), ale cała reszta jest super. Pewnie do aplikacji też się przyzwyczaję – w końcu jak się 11 lat było w ING, to się teraz człowiek musi nauczyć nowego interfejsu. Poza tym mam iPhone'a i Apple Watcha, więc płacenie przez Apple Pay będzie super wygodne.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 69 z 573 (11 656 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Wierz mi, że jak będziesz miał Apple Pay, to nie będziesz korzystać z Blika, może sporadycznie. Apple Pay możesz używać wszędzie, także w transakcjach w przeglądarce. Ja z różnic już widzę, że mogę mieć aplikację mobilną jednocześnie na Ipadzie i Iphonie, natomiast aplikacja ING to uniemożliwia, ograniczając możliwość korzystania tylko do jednego urządzenia. 

Odpowiedz
0 Lajków
stalkerkogut
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
18-06-2018
Wiadomość 70 z 573 (11 616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy