Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Tak odpisali z Samsunga

Na obecną chwilę płatności zegarkiem nie są możliwe. Zegarki Gear nie mają wsparcia dla usługi Google Pay, a usługa Samsung Pay nie jest dostępna w Polsce z uwagi na brak zainteresowania tą formą płatności ze strony polskich banków.

Odpowiedz
0 Lajków
Muffi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-10-2019
Wiadomość 41 z 59 (9 122 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

W takim razie ponownie podbijamy temat, to a brak zainteresowania banku ing technologią którą chcą klienci tego banku uważam za komiczne.

Ularis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
4
20-09-2018
Wiadomość 42 z 59 (8 433 wyświetleń)

Re.: Aplikacja na zegarek

Czy coś wiadomo o możliwości płacenia smartwatchem samsung?

Odpowiedz
0 Lajków
lukaszG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-02-2020
Wiadomość 43 z 59 (7 600 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@lukaszG Póki co, Samsung nie udostępnił tej usługi w naszym kraju.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 44 z 59 (7 569 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

może więc zamiast czekac i zaslaniac sie na brak uslugi samsung pay w Polsce, nalezy wyjsc na przeciw problemowi i oczekiwaniu klientow i rozbudowac aplikacje moje ING na system Tizen oraz udostepnic ja dla klientow ING korzystajacych z zegarkow samsunga! Prosze potraktowac to jako powazna sugestie klienta oczekujacego na taka usluge

domur
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
3
27-03-2020
Wiadomość 45 z 59 (7 267 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@domur Dziękuję za przesłaną sugestię. Przekazałem ją do odpowiedniego zespołu. Na pewno o planach i wdrożeniu takiej metody płatności poinformujemy wcześniej Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 46 z 59 (7 250 wyświetleń)

Re.: Aplikacja na zegarek

Odświeżę trochę temat, czy bank przyjrzał się sprawie wsparcia Samsung Pay lub wdrożenia aplikacji na zegarki Samsung?
peetereczek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
09-01-2020
Wiadomość 47 z 59 (6 174 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@peetereczek Jeśli tylko usługa będzie możliwa do świadczenia w naszym kraju, weźmiemy tę opcję pod uwagę.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 48 z 59 (6 152 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Zgłaszam pomysł stworzenia aplikacji Moje ING na system operacyjny Tizen, który znajduje się w zegarkach Samsung. W ten sposób użytkownicy otrzymają dostęp do bankowości oraz do płatności bezdotykowych NFC. Ewentualnie prostsza opcja to stworzenie aplikacji Moje ING dla systemu Tizen, która pozwoli wyłącznie na dokonywanie płatności bezdotykowych NFC bez dostępu do większości funkcji bankowych.

nismo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
3
06-07-2017
Wiadomość 49 z 59 (5 932 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 50 z 59 (5 892 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy