14-11-2018 20:49
14-11-2018 21:06
14-11-2018 21:10
14-11-2018 22:10
16-11-2018 09:19
Pozwolę sobie zapytać ponownie o jakieś konkrety? Czy prowadzone są jakieś rozmowy w tej kwestii lub jakiekolwiek inne ruchy? Jeśli pomysł został całkowicie porzucony to też będę wdzięczny za informację.
16-11-2018 13:30
ArtR Nie planujemy odrębnej aplikacji na zegarki.
Obecnie umożliwiamy płatności Google Pay na zegarkach z systemem Android i modułem NFC. Wkrótce udostępnimy Apple Pay, które umożliwi płatności Apple Watch.
Analizujemy również możliwość wdrożenia GarminPay
16-11-2018 14:28
17-11-2018 12:45
Analizujemy wszystkie rozwiązania jakie pojawiają się na rynku, również Samsung Pay. W najbliższym czasie nie planujemy wdrożenia tej formy płatności.
25-11-2018 19:16
Czy już coś wiadomo kiedy będzie możliwość płacenia usługa garmin pay ?
26-11-2018 19:29
Nie planujemy wdrożenia Garmin Pay w tym roku. Nie wykluczamy jednak tego w przyszłości.
Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel
... 16-06-2026Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |