Odpowiedz

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

[ Edytowane ]

To może dotyczy tylko tych nowszych. Ale skoro tak, to może w wersji Androida jest problem? Sprawdzałaś co masz zainstalowane?

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
89
26
21-01-2016
Wiadomość 21 z 23 (3 845 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

W Samsung Galaxy S+ wersja systemu Android 10 i w Huawei Android 12.
Odpowiedz
0 Lajków
magdazdu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
23-08-2022
Wiadomość 22 z 23 (3 836 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja mobilna to jakaś kpina

Jeżeli pojawia Ci się problem ze sprawnym funkcjonowaniem naszej aplikacji spróbuj proszę usunąć i zainstalować nasz aplikację ponownie. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną naszej aplikacji. Sprawdź, czy Twoja przeglądarka mobilna jest aktualna. Warto też upewnić się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji systemowej Android System WebView. Jeśli to nie pomoże, proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej. Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 23 z 23 (3 818 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy