Odpowiedz
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 21 z 203 (28 346 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Na spotkaniu społeczności w Warszawie developerzy zapowiadali HCE na pierwszy kwartał 2017. Tej strony jeszcze nie widziałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 22 z 203 (28 340 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Haha dzisiaj powiedzieli, że HCE wprowadzą w pierwszym, lub drugim kwartale przyszłego roku. To już sie drugi pojawił. Ciekawe kiedy usłyszymy o trzecim. Heh, ale mam beke z tego ING. Już zacząłem przenosić konto. Paru moich znajomych również.

Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 23 z 203 (28 281 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@Konto usunięte rzeczywiście pierwotnie planowaliśmy wdrożenie HCE do końca 2016 roku. Natomiast udostępnienie tej funkcji się przesunęło na I kwartał 2017 roku. O dokładnej dacie będziemy informować na bieżąco. 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 24 z 203 (28 177 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Będziecie informować, ale niekoniecznie będzie już kogo Emotikon: Szczęśliwy
Przykro to stwierdzić ale ING to jest przepaść technologiczna, nie macie HCE, a nawet nie pytam kiedy Android Pay Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie wiem za kogo macie swoich klientów, ale chyba jedynie za maszyny do generowania zysków.

To jest zabawne że bank nie stać na stworzenie aplikacji mobilnej ;D

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
newwanted
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-01-2017
Wiadomość 25 z 203 (27 392 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Nie przesadzaj. Aplikacja mobilna istnieje i już jest całkiem przyjemna w obyciu.

Inne banki też nie mają HCE (w zasadzie tylko 1 lub 2 mają). Android Pay też jest obsługiwane tylko przez 3 banki na chwilę obecną (albo 4).
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 26 z 203 (28 432 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Masz rację, aplikacja działa już całkiem nieźle, choć przydałoby się jeszcze kilka funkcji.

 

Jednak nie mogę zgodzić się z tym co napisałeś nt HCE:

"Inne banki też nie mają HCE (w zasadzie tylko 1 lub 2 mają)."

 

Banki które obsługują HCE:

* Euro Bank

* PKO BP

* Pekao

* BZ WBK

* Getin Bank

* Raiffeisen Polbank

* SGB

 

Zatem tylko 1 lub 2 mają? 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 27 z 203 (28 354 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Euro Bank nie ma. No i ING już niedługo do nich dołączy, więc nie wiem o co ta złość...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 28 z 203 (28 351 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Może i jest więcej banków które mają w swojej ofercie płatności HCE, ale daleko im do ING.

Jestem z tym bankiem związany 13 lat i z całą pewnością mogę powiedzieć że jest to bank który podąża za aktualnymi trędami, często wprowadzając innowacyjne rozwiązania.

 Ponadto jest bardzo stabilny jeśli chodzi o niewygórowane opłaty.

Android Pay to nowość na naszym rynku, nie wiadomo czy się przyjmie. Moim zdaniem wprowadzenie własnych płatności HCE to lepsze rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 29 z 203 (28 350 wyświetleń)

Re.: Android Pay

[ Edytowane ]

@TymcioEuro Bank ma.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 30 z 203 (28 294 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy