O Aroox

Aroox
0 Polubień
0 Rozwiązań
5 Postów
Wakacje kredytowe - wcześniejsze zakończenie
Cześć, witam. Ja z szybkim pytaniem - czy jeśli został mi jeszcze ponad miesiąc wakacji kredytowych, a mam już pracę i chciałbym wrócić do regularnych spłat, żeby mi kredyt nie zalegał, to jest możliwość przedwczesnego zakończenia tychże?
Pozdrawiam.
1
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Opłata mandatu

Witam, próbuję właśnie opłacić mandat przez bankowość internetową i mam problem z polem "identyfikator zobowiązania". Jest tam ten znak zapytania (pomoc) i po jego naciśnięciu jest napisane "wpisz serię i numer mandatu, oraz datę wystawienia" i tego nie rozumiem - seria i numer ma być oddzielona spacją (np. Db 411222), czy napisana razem (np. Db411222) i gdzie mam wpisać tą datę? Zaraz obok, czy t

...
4
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Dłuższy okres kredytowania niż umowy
Witam,
Chcę tylko napisać, że zawiodłem się na ING. Jestem waszym klientem od kilku już lat, regularnie wpłacam na konto swoje wypłaty. Od mojego pracodawcy dostałem już trzecią umowę (aktualnie na rok z hakiem) więc sądziłem, że będzie to podstawa do tego, żeby móc wnioskować o kredyt gotówkowy na dłużej niż czas trwania umowy. Poszedłem więc z wszelkimi dokumentami (zaświadczenia, umowy) do banku...
1
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach
Właśnie o to co na końcu mi chodzi - chciałbym jakoś podejrzeć kwotę netto i pracodawcę który był zaprezentowany we wniosku oferty na klik, bo potrzebuję tych informacji, a nie mogę nigdzie znaleźć opcji zajrzenia w te informacje.
1
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Witam, orientuje się może ktoś czy po wzięciu pożyczki "na klik" internetowo  jest możliwość podejrzenia gdzieś oświadczenia o dochodach, które podawało się przed jej udzieleniem? Bo szukałem zarówno w umowach w sekcji dokumentów jak i w samych opcjach pożyczki, ale takiej opcji nie widziałem.

3
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎12-01-2019 15:30
Data ostatnich odwiedzin ‎08-09-2020 13:15
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 5
Posty, które lubię