Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Wakacje kredytowe - wcześniejsze zakończenie

Cześć, witam. Ja z szybkim pytaniem - czy jeśli został mi jeszcze ponad miesiąc wakacji kredytowych, a mam już pracę i chciałbym wrócić do regularnych spłat, żeby mi kredyt nie zalegał, to jest możliwość przedwczesnego zakończenia tychże?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 161 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - wcześniejsze zakończenie

@Aroox Nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia okresu wakacji kredytowych. Masz jednak możliwość realizacji nadpłat w bankowości internetowej. Opcja jest ta bezpłatna i również powoduje skrócenie okresu kredytowania. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 087 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy