Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Dłuższy okres kredytowania niż umowy

Witam,
Chcę tylko napisać, że zawiodłem się na ING. Jestem waszym klientem od kilku już lat, regularnie wpłacam na konto swoje wypłaty. Od mojego pracodawcy dostałem już trzecią umowę (aktualnie na rok z hakiem) więc sądziłem, że będzie to podstawa do tego, żeby móc wnioskować o kredyt gotówkowy na dłużej niż czas trwania umowy. Poszedłem więc z wszelkimi dokumentami (zaświadczenia, umowy) do banku, a tam na starcie Pani stwierdziła, że nie ma najmniejszych szans na dłuższe kredytowanie, bo bank może dać pożyczkę maksymalnie na okres trwania umowy. I to jest to wasze indywidualne rozpatrywanie spraw o którym tyle czytałem? Zawiodłem się na was, bo stałego klienta ma się za nic i traktuje jak osobę która dopiero co zaczęła współpracę z bankiem. Chyba nadszedł czas na zmianę instytucji na konkurencję.
Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 467 wyświetleń)

Re: Dłuższy okres kredytowania niż umowy

Przykro nam, że tak myślisz Emotikon: Smutny Na podstawie tego, co napisałeś (3 umowa z pracodawcą i obecna podpisana na ponad 12 miesięcy) możemy zaproponować Ci dłuższy okres kredytowania na podstawie tak zwanej "stabilności zatrudnienia". Proszę, udaj się ponownie do naszego oddziału, jeśli opcja stabilności wcześniej nie była brana pod uwagę. Sprawdzimy Twoje dokumenty raz jeszcze i ponownie podejmiemy decyzję kredytową. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Re: Re.: Problem z logowaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za tę sytuację. Rozwiązaniem, jakie możemy podpowiedzieć, do czasu wyeliminowania błędu jest korzystanie z opcji logowania za pomocą PIN-u oraz kluc

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy