Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Dłuższy okres kredytowania niż umowy

Witam,
Chcę tylko napisać, że zawiodłem się na ING. Jestem waszym klientem od kilku już lat, regularnie wpłacam na konto swoje wypłaty. Od mojego pracodawcy dostałem już trzecią umowę (aktualnie na rok z hakiem) więc sądziłem, że będzie to podstawa do tego, żeby móc wnioskować o kredyt gotówkowy na dłużej niż czas trwania umowy. Poszedłem więc z wszelkimi dokumentami (zaświadczenia, umowy) do banku, a tam na starcie Pani stwierdziła, że nie ma najmniejszych szans na dłuższe kredytowanie, bo bank może dać pożyczkę maksymalnie na okres trwania umowy. I to jest to wasze indywidualne rozpatrywanie spraw o którym tyle czytałem? Zawiodłem się na was, bo stałego klienta ma się za nic i traktuje jak osobę która dopiero co zaczęła współpracę z bankiem. Chyba nadszedł czas na zmianę instytucji na konkurencję.
Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 536 wyświetleń)

Re: Dłuższy okres kredytowania niż umowy

Przykro nam, że tak myślisz Emotikon: Smutny Na podstawie tego, co napisałeś (3 umowa z pracodawcą i obecna podpisana na ponad 12 miesięcy) możemy zaproponować Ci dłuższy okres kredytowania na podstawie tak zwanej "stabilności zatrudnienia". Proszę, udaj się ponownie do naszego oddziału, jeśli opcja stabilności wcześniej nie była brana pod uwagę. Sprawdzimy Twoje dokumenty raz jeszcze i ponownie podejmiemy decyzję kredytową. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 457 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy