Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Witam, orientuje się może ktoś czy po wzięciu pożyczki "na klik" internetowo  jest możliwość podejrzenia gdzieś oświadczenia o dochodach, które podawało się przed jej udzieleniem? Bo szukałem zarówno w umowach w sekcji dokumentów jak i w samych opcjach pożyczki, ale takiej opcji nie widziałem.

Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 361 wyświetleń)

Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

[ Edytowane ]

Gdy korzystasz z opcji na klik przy prywatnej pożyczce gotówkowej - nie musisz dołączać dodatkowych dokumentów.
Po wybraniu tej opcji pojawia się już wypełniony formularz z którym się zapoznajesz.
Znajdują się w nim między innymi takie informacje jak dochód netto, miesięczne koszty utrzymania.
Jeżeli dane, które prezentujemy są aktualne i zgodne - przechodzisz dalej i pojawiają się dokumenty związane z pożyczką.
Po zapoznaniu się z nimi i ich akceptacji - zawierasz umowę kredytową.
Dane, które były zwarte we wniosku i poddawane analizie nie prezentują się w umowę kredytowej i innych dokumentach.
Jeżeli informacje, które widzisz w ofercie na klik nie są aktualne lub potrzebujesz innej kwoty - wypełniasz standardowy wniosek.
Mógłbyś napisać, jakiej konkretnie informacji potrzebujesz?
Chciałbyś wiedzieć, jaką kwotę Twojego dochodu netto prezentowaliśmy w ofercie na klik?
Jeżeli nie - proszę, opisz dokładniej swoją sprawę Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 4 (9 285 wyświetleń)

Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Właśnie o to co na końcu mi chodzi - chciałbym jakoś podejrzeć kwotę netto i pracodawcę który był zaprezentowany we wniosku oferty na klik, bo potrzebuję tych informacji, a nie mogę nigdzie znaleźć opcji zajrzenia w te informacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Aroox
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
12-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (9 279 wyświetleń)

Re: Re.: Sprawdzenie oświadczenia o dochodach

Te i inne informacje, które przyjęliśmy do wyliczenia Twojej zdolności, uzyskasz pisząc do nas wiadomość w Moim ING. Wskaż nam jakich danych potrzebujesz, a uzyskasz je od nas w wiadomości zwrotnej Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (9 022 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy