Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Sprzedaż IKE - konieczna osobista wizyta w oddziale - UWAGA!

[ Edytowane ]

Chciałbym zapytać dlaczego w celu odzyskania pieniędzy z IKE należy udać się OSOBIŚCIE do oddziału i złożyć osobiście dyspozycję?

Dlaczego życie i zdrowie Klientów jest w dobie pandemii w ten sposób narażane?

Dlaczego przy zakupie jednostek Bank nie informuje należycie o JEDYNEJ możliwości odzyskania środków w ten sposób?

Dlaczego zakup jednostek jest możliwy w bardzo intuicyjnym serwisie transakcyjnym, a sprzedaż w ten sposób jest niemożliwa?

Dlaczego wirtualny asystent na pytanie o sprzedaż funduszy informuje o możliwości ich sprzedaży przez internet, bez wyłączania IKE bądź innych produktów?

W jaki inny sposób mogę odzyskać wpłacone środki bez konieczności udawania się osobiście 50km do najbliższego oddziału i konieczności zwolnienia się w tym celu z pracy?

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
4
28-10-2019
Wiadomość 1 z 4 (6 954 wyświetleń)

Re: Sprzedaż IKE - konieczna osobista wizyta w oddziale - UWAGA!

@atapi Dziękujemy za ten głos. Rozumiemy niedogodności wynikające z konieczności osobistej wizyty w oddziale, zwłaszcza w tak trudnym okresie. Przepraszamy, jednak w tym momencie nie mamy innej możliwości przyjęcia zgłoszenia odkupienia jednostek z IKE niż podczas wizyty w naszym oddziale. Przekazaliśmy Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu i jeśli wprowadzimy zamiany w zakresie przyjmowania dyspozycji odkupienia jednostek, to od razu o tym poinformujemy. Dziękujemy również za zwrócenie nam uwagi na nieścisłości w Moim Asystencie, poprawimy te informacje.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (6 770 wyświetleń)

Re: Sprzedaż IKE - konieczna osobista wizyta w oddziale - UWAGA!

Mamy drugą falę pandemii, po dwóch próbach dostania się do oddziału z kolejnych wizyt przez wszechobecne kolejki zrezygnowałem. Teraz, z powodu kolejnego zamknięcia galerii handlowych większość oddziałów będzie niedostępnych. Bardzo proszę o informację jak w cywilizowany sposób mogę odzyskać środki z tej nietrafionej inwestycji. Czy mogę się umówić na konkretną godzinę do oddziału w celu złożenia tej dyspozycji?

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
4
28-10-2019
Wiadomość 3 z 4 (6 499 wyświetleń)

Re: Sprzedaż IKE - konieczna osobista wizyta w oddziale - UWAGA!

Tak, możemy umówić Cię na spotkanie w oddziale. Zadzwoń proszę w tym celu na naszą infolinię 32 357 00 69 lub napisz do nas na czacie w Moim ING. Ustalimy wówczas wszystkie  szczegóły

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024