Płatności

Odpowiedz

zły format danych - autentykacja sms

Hej,

 Czasami robie zakupy przez Internet korzystając z tableta z androidem 6. Przy płatności kartą kredytową ( ostatnio za pomocą payu) wyskakuje standardowy monit o podanie kodu z sms. Po wpisaniu kodu pojawia się komunikat „zły fromat danych” i transakcja zostaje odrzucona. Niestety nie mam zrzutu ekranu.Na kompie z windowsem nic takiego się nie działo. Czy macie juz zarejestrowany podobny problem? Jest na to jakieś rozwiązanie?

Odpowiedz
0 Lajków
eagle_123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2017
Wiadomość 1 z 3 (6 683 wyświetleń)

Re.: zły format danych - autentykacja sms

Sprawdź proszę czy w swoim tablecie masz włączony automatyczny czas i datę. Może mieć to wpływ na poprawne działanie aplikacji mobilnej. Jeżeli to nic nie wniesie to napisz proszę do nas przez bankowość elektroniczną. Dzięki temu łatwiej będzie nam sprawdzić co się dzieje. Przez forum nie mamy dostepu do danych naszych klientów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 667 wyświetleń)

Re.: zły format danych - autentykacja sms

Mam włączoną automatyczna datę i czas, strefe czasową , format 24h, format daty dd.mm.yyyy.

Następnym razem, zrobie zrzut ekranu i  zgłoszę przez bankowość elektroniczną. Dzięki!

Odpowiedz
0 Lajków
eagle_123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2017
Wiadomość 3 z 3 (6 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy