Płatności

Odpowiedz

zły format danych - autentykacja sms

Hej,

 Czasami robie zakupy przez Internet korzystając z tableta z androidem 6. Przy płatności kartą kredytową ( ostatnio za pomocą payu) wyskakuje standardowy monit o podanie kodu z sms. Po wpisaniu kodu pojawia się komunikat „zły fromat danych” i transakcja zostaje odrzucona. Niestety nie mam zrzutu ekranu.Na kompie z windowsem nic takiego się nie działo. Czy macie juz zarejestrowany podobny problem? Jest na to jakieś rozwiązanie?

Odpowiedz
0 Lajków
eagle_123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2017
Wiadomość 1 z 3 (6 703 wyświetleń)

Re.: zły format danych - autentykacja sms

Sprawdź proszę czy w swoim tablecie masz włączony automatyczny czas i datę. Może mieć to wpływ na poprawne działanie aplikacji mobilnej. Jeżeli to nic nie wniesie to napisz proszę do nas przez bankowość elektroniczną. Dzięki temu łatwiej będzie nam sprawdzić co się dzieje. Przez forum nie mamy dostepu do danych naszych klientów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 687 wyświetleń)

Re.: zły format danych - autentykacja sms

Mam włączoną automatyczna datę i czas, strefe czasową , format 24h, format daty dd.mm.yyyy.

Następnym razem, zrobie zrzut ekranu i  zgłoszę przez bankowość elektroniczną. Dzięki!

Odpowiedz
0 Lajków
eagle_123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2017
Wiadomość 3 z 3 (6 673 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy