Płatności

Odpowiedz

Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dzień dobry,

 

Czy jest możliwość ustawienia zlecenia stałego dla przelewów podatkowych?

 

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
HocusPocus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
28-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (13 105 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Niestety, nie ma takiej możliwości dla tego typu przelewów.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 2 z 4 (13 079 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dlaczego? Jaki jest konkretny powód, dla którego nie można utworzyć przelewu stałego dla przelewu podatkowego? Bo odpowiedź sprowadza się do argumentu typu "nie bo nie". 

OK, sa różne formularze podatkowe itp, ale ogromną część z tego można na pewno odpowiednio oskryptować. Student pierwszego roku informatykiu mógłbyu napisac odpowiedni skrypt...

Odpowiedz
0 Lajków
LordWisienka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-02-2024
Wiadomość 3 z 4 (6 583 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Nie mamy takiej funkcjonalności ze względu na niewielkie zainteresowanie takim rozwiązaniem. Póki co nie planujemy zmian w tym zakresie. Swoje zainteresowanie wprowadzeniem takiego rozwiązania prześlij nam również przez czat w Moim ING. Specjaliści zapiszą Twoją sugestię.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 746 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy