Płatności

Odpowiedz

Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dzień dobry,

 

Czy jest możliwość ustawienia zlecenia stałego dla przelewów podatkowych?

 

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
HocusPocus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
28-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (14 624 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Niestety, nie ma takiej możliwości dla tego typu przelewów.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 2 z 4 (14 593 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dlaczego? Jaki jest konkretny powód, dla którego nie można utworzyć przelewu stałego dla przelewu podatkowego? Bo odpowiedź sprowadza się do argumentu typu "nie bo nie". 

OK, sa różne formularze podatkowe itp, ale ogromną część z tego można na pewno odpowiednio oskryptować. Student pierwszego roku informatykiu mógłbyu napisac odpowiedni skrypt...

Odpowiedz
0 Lajków
LordWisienka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-02-2024
Wiadomość 3 z 4 (8 097 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Nie mamy takiej funkcjonalności ze względu na niewielkie zainteresowanie takim rozwiązaniem. Póki co nie planujemy zmian w tym zakresie. Swoje zainteresowanie wprowadzeniem takiego rozwiązania prześlij nam również przez czat w Moim ING. Specjaliści zapiszą Twoją sugestię.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
572
122
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (7 260 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy