Płatności

Odpowiedz

Transakcja zlecona do realizacji

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, po jakim czasie od wykonania przelewu (konto business) można pobrać potwierdzenie transakcji, a nie potwierdzenie transakcji zleconej do realizacji, które jest dostępne od ręki. 

Będę wdzięczna za wszelkie informacje. 

Odpowiedz
0 Lajków
Saf
Saf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-11-2023
Wiadomość 1 z 3 (2 976 wyświetleń)

Re: Transakcja zlecona do realizacji

Potwierdzenie przelewu możesz pobrać po czasie, który masz na odwołanie przelewu, a mianowicie możesz odwołać przelewy zwykłe w PLN, które zlecasz w Moim ING do innego banku w Polsce z kont osobistych i firmowych w złotych.
-od godziny 0:01 do 8:15 w dni robocze - możesz odwołać do godziny 9:00 w dniu złożenia przelewu
-od godziny 8:16 do 11:35 w dni robocze - możesz odwołać do godziny 13:00 w dniu złożenia przelewu
-od godziny 11:36 do 14:45 w dni robocze - możesz odwołać do godziny 15:30 w dniu złożenia przelewu
-od godziny 14:46 do 24:00 w dni robocze - możesz odwołać do godziny 9:00 najbliższego dnia roboczego
-od godziny 0:01 do 24:00 w sobotę, niedzielę i święta - możesz odwołać do godziny 9:00 do najbliższego dnia roboczego.

Po tych godzinach możliwe będzie pobranie potwierdzenia przelewu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 3 (2 936 wyświetleń)

Re: Transakcja zlecona do realizacji

Bardzo dziękuję!

Odpowiedz
0 Lajków
Saf
Saf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-11-2023
Wiadomość 3 z 3 (2 862 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wniosek o Wakacje kredytowe

Ustawa o tzw. "wakacjach kredytowych" nie została jeszcze podpisana przez prezydenta. 

05-05-2024
Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.

05-05-2024
Wniosek o Wakacje kredytowe

Witam,

 

Niedawno krążyła informacja mówiąca o tym, że od 1 maja będzie można składać wnioski o wakacje kredytowe. Czy można już to robić, bo nie mogę znaleźć żadnej tego typu zakładki w aplikacji mobil

...

05-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy