Płatności

Odpowiedz

Przelew ING na Revolut Litwa

Witam ile trwa przelew w złotówkach z konta osobistego ing na konto w Revolut LT czyli litewskie konto
Odpowiedz
0 Lajków
kuczka76
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
6
10-07-2019
Wiadomość 1 z 5 (9 697 wyświetleń)

Re: Przelew ING na Revolut Litwa

[ Edytowane ]

Standardowy czas przelewu na Litwę, która znajduje się na terenie jednolitego obszaru płatności SEPA to 1 dzień roboczy (dzień księgowania + 1 dzień roboczy). To, kiedy płatność się zaksięguje, zależy także od godziny zlecenia i wybranego trybu. Więcej o przelewach walutowych i realizacji przeczytasz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/przelewy/kiedy-dojdzie-przelew#kiedy_dojdzie_przel...

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
12
03-03-2023
Wiadomość 2 z 5 (9 617 wyświetleń)

Re: Przelew ING na Revolut Litwa

Dziękuję za informacje 

Odpowiedz
0 Lajków
kuczka76
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
6
10-07-2019
Wiadomość 3 z 5 (9 569 wyświetleń)

Re: Przelew ING na Revolut Litwa

[ Edytowane ]

a jaki jest koszt  jak pracodawca chce mi zapłacić koniecznie w złotówkach z waszego konta na kotno revo Iban litewski 

jaka prowizje pobieracie 

Odpowiedz
0 Lajków
adamfrank999
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-01-2024
Wiadomość 4 z 5 (3 696 wyświetleń)

Re: Przelew ING na Revolut Litwa

Żebyśmy mogli pomóc, proszę, napisz nam, jaka jest forma prawna firmy, od której masz dostać przelew. Prowizja za przelew może być uzależniona od typu konta, jakie ma u nas Twój pracodawca.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (3 629 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy