Odpowiedz

Zaplanowane płatności

Cześć wszystkim. Dzisiaj dwa przelewy (przelewy tradycyjne) w zaplanowanych płatnościach nie zostały zrealizowane z powodu braku środków. Na konto przelałem fundusze z samego rana w tym samym dniu płatności. Czy system będzie próbował raz jeszcze dokonać tych zaplanowanych platnisci czy muszę zrobić to sam?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (971 wyświetleń)

Re: Zaplanowane płatności

Stałe zlecenia wykonujemy w dniu, który został wskazany w dyspozycji, tj. w tym dniu obciążymy rachunek, z którego zleciłeś zlecenie. Przy czym stałe zlecenie na rachunki w innych bankach wysyłamy zgodnie z harmonogramem sesji systemu ELIXIR. Jeśli nie będziesz mieć w tym dniu pieniędzy na koncie, ostatni raz spróbujemy wykonać płatność o godz. 14:00. Jeśli nie wysłaliśmy tego przelewu do 14, to musisz zlecić przelew samodzielnie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (917 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Miesiace do wyliczeni dochodu

Średni dochód netto gospodarstwa domowego wylicza się na podstawie ostatnich 3 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Więc jeśli wniosek składasz w maju  - nie bierzesz tego miesiąca pod uwagę. 

19-05-2024
Rata kredytu

Podniosła mi się rata kredytu hipotecznego chociaż stopy procentowe są na niezmienne. Czym to jest spowodowane?

19-05-2024
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy