Odpowiedz

Dziwna płatność kartą

Witam widziałam posty niektórych osób które zostały w podobny sposób oszukani tak jak ja. Ja zostałam oszukana 2 dni temu przy sprzedaży ktoś zrobił sobie z mojego konta przelew na 1253,98 euro na rachunek 1915031\19730 o nazwie reBuy re Commerece GmbH Berlin, chcieli jeszcze jeden przedlew zrobic ale sie nie udało w dolarach poniewaz bank ich zablokował.Sprawę juz zgłosiłam bankowi w ten sam dzień i dodatkowo na policję. Chce odzyska swoje pieniądze nic nie klikałam nie potwierdzałam jakie kolwiek przelewy,żadnych przlewów także nie robiłam. Podałam tylko imię nazwisko nr telefonu. Czy ktoś wie co to jest za oszustwo czy ktoś może mi udzielić informacji jakich kolwiek? Czekam na odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
XPola12X_Q
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-08-2023
Wiadomość 1 z 9 (8 407 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Witaj,
wygląda to na płatność kartą. Być może ktoś skopiował dane z Twojej karty w jakimś urządzeniu, jeżeli sama nie podawałaś jej danych przez internet.

Dobrze, że zgłosiłaś już nam tę sprawę. Rozumiem, że karta też jest zastrzeżona?

Dobrze, że tę transakcję zgłosiłaś też na policji. Jak będzie płatność zaksięgowana, to zgłoś też u nas reklamację. Na jej podstawie będziemy odzyskiwać Twoje pieniądze.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
101
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 9 (8 404 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Witam ja podawałam tylko dane z karty ale nie potwierdzałam żadnych danych transakcyjnych tylko widziałam jak mi z konta znika kasa reklamacje już też mam zgoszone w tym dniu co mi się to stało a także odwoływanie już robiłam zostałam oszukana przy sprzedaży nie pozwalam numeru konta bankowego zatwierdzlam żadnych kodów co bank wysyła w sosie mi do potwierdzenia transakcji kompletnie nic. Proszę mi pomóc jak mogę odzyskać moje pieniądze Emotikon: Smutny Mam nawet rozmowy które dołączyłam i dowody ze nic niepodwalam.
Odpowiedz
0 Lajków
XPola12X_Q
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-08-2023
Wiadomość 3 z 9 (8 382 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Dobrze, że już masz zgłoszoną reklamację w tej sprawie. Jeżeli podasz mi numer reklamacji, to przekażę prośbę do zespołu reklamacji, o jej szybsze rozpatrzenie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
101
16
14-12-2020
Wiadomość 4 z 9 (8 377 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Witam ja dostałam już odpowiedz do tej zgłoszonej reklamacji i zrobiłam odwolanie do niej i czekam na odpowiedź jeżeli chodzi o nią.
Odpowiedz
0 Lajków
XPola12X_Q
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-08-2023
Wiadomość 5 z 9 (8 308 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Ja już robiłam odwołanie do sprawy reklamacyjnej ponieważ odp co do pieniędzy przyszła negatywna będę walczyła o zwrot straty pieniędzy. Jaka jest szansa ?
Odpowiedz
0 Lajków
XPola12X_Q
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-08-2023
Wiadomość 6 z 9 (8 254 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Trudno jest nam tak jednoznacznie napisać. Każda taka sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Mamy nadzieję, że uda Ci się odzyskać środki. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
429
82
18-01-2021
Wiadomość 7 z 9 (8 185 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

Ja też mam nadzieję że odzyskam te środki jestem bez środków na życie pierwszy raz się takie coś przytrafiło a widzę że podobne posty były już 2019 2020 itd.
Odpowiedz
0 Lajków
XPola12X_Q
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
15-08-2023
Wiadomość 8 z 9 (8 095 wyświetleń)

Re: Dziwna płatność kartą

esli podawalas dane karty komus, to ktoas sobie zaplacil ta karta w internecie...tam nie trzeba zadnych potwierdzen jak ma kod CVV...gratulacje, samozaoranie lvl master

Odpowiedz
0 Lajków
miedzianek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
30-12-2023
Wiadomość 9 z 9 (3 390 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy