Płatności

Odpowiedz

Problem z płatnościami.

Dzień dobry. Mam pewien z płatnościami w serwisie PayU. Mianowicie - korzystam z pewnej zagranicznej strony, która realizuje płatność w rublach. Dwa razy mi się udało zapłacić kartą przez payu.ru, następnie za trzecim podejściem karta zostaje odrzucona, więc skorzystałem z drugiej wirtualnej karty, zadziałała tylko raz. Na obu kartach jest błąd informujacy o odrzuceniu karty. Napomnę, że płacę przez payu.ru. Limit kart jest wysoki, na pewno nie przekroczyłem limitu karty, bo ustawiłem go na dość wysoki, tak samo na platnosc za granicą. Czy są jakieś limity transakcji w sieci na stronach zagranicznych?
Odpowiedz
0 Lajków
Mkxior
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 679 wyświetleń)

Re: Problem z płatnościami.

Najważniejsze jest to, żebyś miał ustawione odpowiednie limity do płatności kartą w internecie i za granicą. Innych nie ma, które by to ograniczały. Jeśli sprawdziłeś czy dane karty podane są odpowiednio i pomimo to transakcja jest odrzucona, to napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Moje ING. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy dlaczego nie udało Ci się zapłacić

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 604 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy