Odpowiedz

Problem z płatnościami.

Dzień dobry. Mam pewien z płatnościami w serwisie PayU. Mianowicie - korzystam z pewnej zagranicznej strony, która realizuje płatność w rublach. Dwa razy mi się udało zapłacić kartą przez payu.ru, następnie za trzecim podejściem karta zostaje odrzucona, więc skorzystałem z drugiej wirtualnej karty, zadziałała tylko raz. Na obu kartach jest błąd informujacy o odrzuceniu karty. Napomnę, że płacę przez payu.ru. Limit kart jest wysoki, na pewno nie przekroczyłem limitu karty, bo ustawiłem go na dość wysoki, tak samo na platnosc za granicą. Czy są jakieś limity transakcji w sieci na stronach zagranicznych?
Odpowiedz
0 Lajków
Mkxior
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 593 wyświetleń)

Re: Problem z płatnościami.

Najważniejsze jest to, żebyś miał ustawione odpowiednie limity do płatności kartą w internecie i za granicą. Innych nie ma, które by to ograniczały. Jeśli sprawdziłeś czy dane karty podane są odpowiednio i pomimo to transakcja jest odrzucona, to napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Moje ING. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy dlaczego nie udało Ci się zapłacić

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
312
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 518 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy