Płatności

Odpowiedz

Problem z opłatą w Euro w sklepie internetowym

Witam,

Chciałam zrobić zakupy we francuskim sklepie internetowym, lecz mam problem z płatnością kartą. Po wpisaniu danych karty i wyskakuje komunikat: "Przepraszamy, płatność nie powiedzie się, powodem jest "kontrolowane przechwytywanie ryzyka". Podłącz bank banku emisyjnego lub skorzystasz z innej karty." - przetłumaczone przez translator z francuskiego.

 

Wczoraj zostało podłączone do karty konto walutowe w Euro (zostało ono zasilone), dodatkowo zostały zmienione limity transakcji.

W czym może być problem?

Sklep internetowy: https://www.utilastore.top/

 

Pozdrawiam 

Joanna

 

Odpowiedz
0 Lajków
Qmiczek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-10-2017
Wiadomość 1 z 3 (13 396 wyświetleń)

Re: Problem z opłatą w Euro w sklepie internetowym

Przez nasze forum nie będę mógł jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie mam tu dostępu do naszego systemu. Problem może być spowodowany w Twoim przypadku niewystarczającymi limitami na Twojej karcie płatniczej lub tym, że odbiorca nie akceptuje tego typu kart podczas płatności. Proszę sprawdź w Moim ING w zakładce Moje finanse > Karta płatnicza > Limity transakcyjne, czy limity dla płatności zagranicznych są na odpowiednim poziomie. Jeżeli tak to proszę napisz do nas przez Moje ING (Wiadomości > Napisz wiadomość) lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy dla Ciebie co mogło być powodem sytuacji, którą opisałaś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (13 293 wyświetleń)

Re: Problem z opłatą w Euro w sklepie internetowym

Daj znać jeśli to nie poufne jak zakończył się cały problem. To forum powinno być miejscem gdzie mówi się o rozwiązywaniu tego typu spraw.
Z góry dziękuje!
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (13 143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Logowanie biometryczne - Twój telefon nie zna tej sztuczki

Ponowna instalacja rozwiązała problem.

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

A może by tak dodać w takim przypadku przycisk "akceptuję ryzyko"i po sprawie. Jak to ma miejsce na niektórych stronach www. Na zabezpieczenia są odp. programy antywirusowe i ich konfiguracja. Niestet

...

13-06-2024
Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Bardzo ciekawa odpowiedź. Ale przed czym ma ta aktualizacja zapobiec uniemożliwiając mi zalogowanie się, a tutaj na forum już takiej potrzeby nie ma? To jest właśnie konsekwencja schrznienia aktualiza

...

13-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy