Płatności

Odpowiedz

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Jakiś czas temu właśnie zamknąłem konto w BZWBK. Karta VISA Sol raz przy zbliżeniowych płatnościach wchodziła online, raz offline, nawet w tym samym sklepie i terminalu. To była totalna loteria. Identycznie miałem w Credit Agricole ale to pewnie dlatego, że ich karty działają na infrastrukturze BZWBK.
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 51 z 54 (5 696 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

[ Edytowane ]

Wrócę do założonego tematu po latach Emotikon: Mrugający Nie korzystam bezpośrednio z karty ING VISA , tylko z Apple Pay (tam karta jest podpięta). I jak wiadomo, po Apple Pay wszystko jest online.

Ale zakładam, że kartą debetową Visa ING dzisiaj (gdy się nie korzysta z Google Pay oraz Apple Pay) są już tylko płatności online?

Czy dzisiaj jest jeszcze jakiś bank, który płatności zbliżeniowe ma offline? BZWBK (dzisiaj Santander) w końcu wprowadził taką usługę? Emotikon: Szczęśliwy

mBank, Millenium, Pekao miały zawsze. PKO BP chyba też Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
291
48
03-02-2016
Wiadomość 52 z 54 (587 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Tak, płatności kartą są wykonywane u nas w trybie online. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 53 z 54 (538 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?


@IlonaU:

Tak, płatności kartą są wykonywane u nas w trybie online. 


Dziękuję.

Ciekaw jestem, czy wszystkie banki dzisiaj już też tak mają, bo jak zakładałem temat, nie było to takie oczywiste

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
291
48
03-02-2016
Wiadomość 54 z 54 (524 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne...

06-10-2024
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy