Płatności

Odpowiedz

Re: Re.: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

Z tego powodu jedna wypłata/wpłata zarówno waluty jak i polskich złotówek w placówce powinna być za darmo w miesiącu.

Jak to jest, że macie konta walutowe a nie można ani wpłacić ani wypłacić w placówce bez opłaty?

Jak to jest, że ciężko zarobione pieniążki w polskiej walucie nie można w placówce w kasie ani wypłacić ani wpłacić bez opłaty? Nawet w przypadku OKO wprowadziliście opłaty za powyższe usługi.

Rozumiem, że to koszty  - trzymanie kasy w placówce, konwój itd. Ale nawet JEDNEJ wypłaty/wpłaty awaryjnej nie można bez "prowizji" w miesiącu?
Osobiście nie wyobrażam sobie np 10 tys złotych wpłacać we wpłatomacie....

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Wiadomość 11 z 14 (644 wyświetleń)

Zapisaliśmy Twój głos. W przypadku konta w euro gotówkę możesz bezpłatnie wypłacić za pomocą karty w jednym z naszych bankomatów walutowych. Ich lokalizacje sprawdzisz tutaj:
https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat&filter=euro

W naszej ofercie znajdziesz konto Komfort, które umożliwia bezpłatne wypłaty i wpłaty w placówkach kasowych. Opłata miesięczna za konto to 15 zł.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
960
197
07-06-2017
Wiadomość 12 z 14 (610 wyświetleń)

"W przypadku konta w euro gotówkę możesz bezpłatnie wypłacić za pomocą karty w jednym z naszych bankomatów walutowych."

Mamy konta walutowe w USD, EUR I GBP w ING. W każdej walucie jest bezpłatnie?

Co do konta Komfort, to wiem o tym. Ale to konto, gdzie ktoś potrzebuje takich wpłat/wypłat w miesiącu więcej.

My mówimy o Koncie Direct, które nie ma nawet jednej AWARYJNEJ bezpłatnej opcji wpłaty/ wypłaty w miesiącu. Kiedyś można było to ominąć, mając OKO. A dzisiaj tam nawet tą opcję bezpłatną zabraliście.

BTW Ciekawe jak teraz będą wyglądać nowe konta Emotikon: Szczęśliwy?

https://www.cashless.pl/12077-ing-konto-z-lwem-green-future-planet

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Wiadomość 13 z 14 (591 wyświetleń)

@viggen Obecnie mamy bankomaty do wypłat waluty euro. 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
725
163
04-09-2015
Wiadomość 14 z 14 (559 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Prowizja za doładowanie kartą kredytową ING VISA konta w Revolut

Nie, jeśli doładowanie będzie miało miejsce za pomocą danych karty, to nie pobieramy od tego prowizji. 

07-10-2022
Re: Kredyt hipoteczny - ubezpieczenie

Ubezpieczenie dotyczy osoby, która je wykupuje. Gdy dojdzie do jej śmierci, kredyt zostanie w całości spłacony przez ubezpieczyciela. Jeśli umrze drugi kredytobiorca, który nie był ubezpieczony, kredy

...

07-10-2022
Re: Wakacje kredytowe - zawieszenie raty w dniu płatności

Możesz złożyć wniosek o wakacje kredytowe nawet w dniu płatności raty. W takiej sytuacji kwot blokady powinna automatycznie wrócić na Twoje konto wieczorem. Jeśli tak się nie stało i spłata raty się z

...

06-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy