Odpowiedz

Mastercard

Po utworzeniu nowego konta nie jestem w stanie płacić telefonem. Terminal w żaden sposób nie wykrywa mojego telefonu, pomimo iż mam włączony NFC, a także odblokowany telefon. Mając poprzednie konto - które zostało zamknięte - MasterCard w telefonie mi działał. Jakie mogą być tego przyczyny?
Odpowiedz
0 Lajków
Nataliaaa24
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
24-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 167 wyświetleń)

Re.: Mastercard

Dodam jeszcze, że gdy w aplikacji robię ten test, który polega na przyłożeniu karty z ing, to wszystko mi działa
Odpowiedz
0 Lajków
Nataliaaa24
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
24-11-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 164 wyświetleń)

Re: Mastercard

Sprawdź proszę, w szczegółach karty Mastercard - czy płatności tą kartą są aktywne. Jeśli tak, sprawdź jeszcze w ustawieniach telefonu czy aplikacja Moje ING jest domyślną metodą płatności. Taka informacja powinna się pojawić w szczegółach dotyczących NFC.

 

Jeśli w ustawieniach wszystko wygląda OK, a karta nadal nie działa, napisz do nas w Moim ING na czacie lub zadzwoń +48 323570012. Sprawdzimy to w systemie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (2 118 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy