29-11-2020 15:55
30-11-2020 17:42
Jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych pobieramy za wydanie karty z własnym wizerunkiem. Właściciele konta Direct i Mobi w wieku 13-26 lat pierwszą kartę otrzymują bezpłatnie. Jeśli jest to Twoja druga karta z wizerunkiem, pobierzemy opłatę w wysokości 15 złotych. Aby wyjaśnić, dlaczego naliczyła się opłata skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 lub przez czat w Moim ING.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |