Płatności

Odpowiedz

Opłata za kartę moja wisa

Zważywszy, że nawet po wizycie w banku, gdzie wraz z pracownikiem banku chcieliśmy naprawić MasterCard, MasterCard nadal mi nie działał, musiałam zamówić kartę Visa. Mam 17 lat i jest to moje nowe konto. Pracownik powiedział, że karta jest darmowa. Dlaczego więc ściągnęli mi 15 zł za kartę?
Odpowiedz
0 Lajków
Nataliaaa24
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
24-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (239 wyświetleń)

Re: Opłata za kartę moja wisa

Jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych pobieramy za wydanie karty z własnym wizerunkiem. Właściciele konta Direct i Mobi w wieku 13-26 lat pierwszą kartę otrzymują bezpłatnie. Jeśli jest to Twoja druga karta z wizerunkiem, pobierzemy opłatę w wysokości 15 złotych. Aby wyjaśnić, dlaczego naliczyła się opłata skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 lub przez czat w Moim ING.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Moderator
Moderator icon
32
7
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (208 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Decyzja negatywna.

@Dzanar Przykro mi, że otrzymałaś negatywną decyzję kredytową. Tutaj niestety nie możemy sprawdzić powodu tej decyzji. Jeśli zależy Ci na dodatkowych informacjach, to zgłoś nam reklamację na tę decyzj

...

16-01-2021
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

@neta, właśnie zmiana oferty podczas analizy wniosku na nowszą/korzystaniejszą ofertą przy zachowaniu tych samych wytycznych (nie zmienianie okresu kredytu, rat stałych na zmienne i vice versa) moim z

...

16-01-2021
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

Tak wiem, chodziło właśnie mi o to, że razem z moim specjalistą z ing złożyliśmy nowy wniosek, rezygnując tym samym z podpisania umowy z tej wcześniejszej decyzji. Jedyna niedogodność teraz to ten cza...

16-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy