Odpowiedz

Douszczalny limit na koncie

Witam mam taki problem nie mogę zlecić przelewu natychmiastowego gdyż wyskakuje mi komunikat 

"Transakcja przekracza dopuszczalny limit i nie może być wykonana" na koncie normalnie mam środki można zrobić zwykły przelew można płacić kartą można wypłacić w bankomacie nie można tylko zrealizować takich przelewów, limit na koncie dzienny 5000 chciałem przelać 300zl na inne konto i nic.

Odpowiedz
0 Lajków
Przemol82
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-12-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 767 wyświetleń)

Re: Douszczalny limit na koncie

@Przemol82 Chciałbym Ci pomóc, natomiast tutaj niestety nie mamy dostępu do danych w systemie, żeby to sprawdzić. Jeśli jeszcze nie wysłałeś tego przelewu, to proszę, zadzwoń do nas na numer +48 32 357 00 69 i to sprawdzimy. Infolinia jest całodobowa.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
540
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (3 711 wyświetleń)

Re.: Douszczalny limit na koncie

Proszę o sprawdzenie limitów do przelewów, są one oddzielne niż dla karty. Zdarzają się sytuacje, gdzie nie można wykonać przelewu natychmiastowego, a przykładem takiego konta jest rachunek powiązany z kartą kredytową. Bywają limity wewnętrzne w banku, które można zdjąć, kontaktując się z infolinią.
Odpowiedz
0 Lajków
JB1
JB1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-10-2021
Wiadomość 3 z 3 (3 597 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Chcę skorzystać z kredytu na budowę domu energooszczędnego, więc dokument potwierdzający warunek jest niezbędny.
Jeśli kupujesz nowy/używany dom lub mieszkanie to musi Ci sprzedający dostarczyć takie ś...

06-05-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Zmartwiłeś mnie tą charakterystka energetyczną - ciekawe, czy to każdorazowo wymagany dokument, bo nic takiego nie otrzymałam od sprzedających i nie było o tym mowy z doradcą.

06-05-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

dwa razy dawałem zaświadczenia o dochodach

dwa świadectwa charakterystyki energetycznej

dwa razy zaświadczenia zus i us ws. firmy partnerki

pomiędzy jednym a drugim mijało ok. 20 dni

06-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy