Płatności

Odpowiedz

brak obsługiwanej aplikacji dla tego tagu nfc

Witam

 

Chciałabym się zapytać czy ktoś też miał taki problem jak i ja i jak sobie z tym poradzono. 

 

Mianowicie mam telefon Xiaomi redmi note 9, a moja mama samsung a6 i obie mamy problem z płatnością NFC. Od najnowszej aktualizacji aplikacji 4.2.0 ciągle w każdym terminalu krzyczy, że nie ma takiej karty, a po usunięciu z aplikacji i ponownym dodaniu karty wyświetla się komunikat 'brak obsługiwanej aplikacji dla tego tagu nfc'. Nie powiem, że jest to bardzo uciążliwe.

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Odpowiedz
0 Lajków
nat1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (12 038 wyświetleń)

Re: brak obsługiwanej aplikacji dla tego tagu nfc

W takiej sytuacji upewnij się, czy masz zaktualizowaną w telefonie przeglądarkę Google Chrome. Jeśli aktualizacja w sklepie Play jest dla Ciebie dostepna, to zaktualizuj przeglądarkę i spróbuj ponownie dodać kartę. Jeśli to rozwiązanie nie pomoże, skontaktuj się z nami przez czat, po zalogowaniu w Moim ING albo zadzwoń na naszą całodobową infolinię pod numer 32 357 00 69. Sprawdzimy tę sytuację i jeśli będzie taka potrzeba, to prześlemy zgłoszenie do działu IT. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (11 978 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy