Odpowiedz

Czat w aplikacji

Witam
Nie działa mi czat w aplikacji mobilnej cały czas pokazuje ten komunikat na załączonym obrazku

Proszę nie pytać o podstawowe rzeczy bo wszystko robiłem mam całkiem aktualna przeglądarkę chrome, webviev jest aktualny, Chrome jest domyślną przeglądarka dane przeglądarki czyscilem i nic to nie dalo, mam telefon Motorola Moto edge 20
Dodam że na Huawei jak zainstalowałem apke to czat działał normalnie jednak moto edge to mój główny telefon i tu ma działac proszę do pomoc w tej sprawie
Odpowiedz
0 Lajków
Tetepusia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-04-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 773 wyświetleń)

Re: Czat w aplikacji

Witam.

Jeśli jesteś pewien, że posiadasz aktualną wersję Google Chrome na swoim telefonie, a mimo tego otrzymujesz informację o nieaktualnej wersji przeglądarki, konieczne będzie bliższe przyjrzenie się tej sprawie.

Zadzwoń proszę na naszą całodobową infolinię pod numerem +48 32 357 00 69.

Podczas rozmowy, specjalista potwierdzi Twoją tożsamość i zarejestruję zgłoszenie do działu technicznego, który przyjrzy się Twojej sprawie i pomoże w jej rozwiązaniu.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (4 743 wyświetleń)

Re.: Czat w aplikacji

Dołączę się do wątku u mnie też nie działa Czat w aplikacji moje ING też mam motorole edge 20 i w żadnej przeglądarce i zauważyłem że czat nie działa po zalogowaniu się do ING bez logowania działa
Odpowiedz
0 Lajków
gomals
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-08-2022
Wiadomość 3 z 4 (3 568 wyświetleń)

Re: Re.: Czat w aplikacji

Gdy nie działa Ci czat po zalogowaniu, proszę skontaktuj się z naszą całodobową infolinią pod numerem +48 32 357 00 69.

Podczas rozmowy, specjalista potwierdzi Twoją tożsamość i zarejestruję zgłoszenie do działu technicznego, który przyjrzy się Twojej sprawie i pomoże w jej rozwiązaniu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (3 540 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy