Odpowiedz

Co prawda płacę blikiem od bardzo dawna i bardzo często ale w końcu zapytam. Jak to dokładnie powinno być. Po wybraniu tej formy płatności czekam spokojnie aż przyjdzie powiadomienie z apki czy sam uruchamiam apkę i wybieram blik? Czasem czekając aż wyskoczy powiadomienie minie mi czas przeznaczony na dokonanie płatności. Poza tym raz jak wyskoczy mi powiadomienie i klikam jest ekran bez danych. Dopiero jak wysunę belkę z powiadomienie z góry ekrany jest wszystko ok. Mam tak od dawna.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 3 (1 568 wyświetleń)

Po każdym wprowadzeniu kodu BLIK w płatności/wypłacie lub wpłacie potwierdzenie transakcji pojawia się w aplikacji. Domyślnie otrzymujesz powiadomienie push z prośbą o weryfikację transakcji i zatwierdzenie. Za dostarczanie i poprawne wyświetlenie powiadomienia push odpowiada system Twojego telefonu. Jeśli nie dostajesz powiadomienia, możesz się zalogować do aplikacji i potwierdzenie transakcji będzie tam na Ciebie czekało. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
88
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (1 532 wyświetleń)

Rozumiem w takim razie ok. Obawiałem się że ta jakiś błąd. Właśnie raz jest push do kliknięcia a raz trzeba samemu zainicjować w apce. Na razie nie udało mi się namierzyć od czego to zależy.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 3 z 3 (1 495 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: 800 plus

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.ing.pl/zawieszenie oraz na naszej infolinii pod numerem 32 356 22 98.

16-05-2024
Mój asystent wysyła zbyt dużo reklam

Odkąd weszła opłata za brak zgody marketingowej, wyraziłem takową zgodę, aby uniknąć opłat. Niestety, aplikacja mobilna wysyła conajmniej 4 do 5 pushy dziennie odnośnie różnych ofert bankowych, troche

...

16-05-2024
Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Dzień dobry

14.05.2024 złożyłam wniosek o pożyczkę gotowkowa będąc klientem banku. Ile jeszcze będę czekać na decyzję? Jeśli będzie pozytywna, to ile czeka się na przelanie pieniędzy na konto?

16-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy