Odpowiedz

Co prawda płacę blikiem od bardzo dawna i bardzo często ale w końcu zapytam. Jak to dokładnie powinno być. Po wybraniu tej formy płatności czekam spokojnie aż przyjdzie powiadomienie z apki czy sam uruchamiam apkę i wybieram blik? Czasem czekając aż wyskoczy powiadomienie minie mi czas przeznaczony na dokonanie płatności. Poza tym raz jak wyskoczy mi powiadomienie i klikam jest ekran bez danych. Dopiero jak wysunę belkę z powiadomienie z góry ekrany jest wszystko ok. Mam tak od dawna.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 3 (1 035 wyświetleń)

Po każdym wprowadzeniu kodu BLIK w płatności/wypłacie lub wpłacie potwierdzenie transakcji pojawia się w aplikacji. Domyślnie otrzymujesz powiadomienie push z prośbą o weryfikację transakcji i zatwierdzenie. Za dostarczanie i poprawne wyświetlenie powiadomienia push odpowiada system Twojego telefonu. Jeśli nie dostajesz powiadomienia, możesz się zalogować do aplikacji i potwierdzenie transakcji będzie tam na Ciebie czekało. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
69
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (999 wyświetleń)

Rozumiem w takim razie ok. Obawiałem się że ta jakiś błąd. Właśnie raz jest push do kliknięcia a raz trzeba samemu zainicjować w apce. Na razie nie udało mi się namierzyć od czego to zależy.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
3
25-02-2017
Wiadomość 3 z 3 (962 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem

W ING Księgowość nadal sporo problemów.

Udostępniają API, w którym nie da się zaznaczyć, że klient jest osobą fizyczną, co w przypadku edycji faktury w przeglądarce za każdym razem wymaga ręcznej edycj...

21-02-2024
Re.: Zmiana sposobu logowania do bankowości internetowej

Ten wątek został oznaczony jako "rozwiązany".
Rozwiązanie: "mamy swoich klientów i ich merytoryczne argumenty gdzieś, nasi uparci Product Managerowie i ich archaiczne opinie na temat bezpieczeństwa są ...

21-02-2024
Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

A z ciekawości, czy tobie takie reklamy nie przeszkadzają? Może to będzie taki delikatny impuls w stronę banku, że takie zmiany są delikatnie mówiąc chamskie?

Z ciekawości, czy to, że mają takie prawo,

...

21-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy