Odpowiedz

AWARIA WPŁATOMATU

Witam

Dzisiaj w dniu 24.08.2021 około godziny 17:50 wpłacałem pieniądze do wpłatomatu (PLANET CASH)  przy ulicy Zagórskiej 220 w Tarnowskich Górach (sklep Tesco).

Wpłacałem kwotę 1800zł w nominałach 7 x 200zł + 4 x 100zł.

W trakcie transakcji wpłatomat się wyłączył , włączył na nowo oddał kartę ale pieniądze się nie zaksięgowały na koncie.

Zgłosiłem reklamacje pod numerem 022527/082021.

Proszę o szybką reklamację, gdyż nie po to wpłacałem pieniądze żeby na te teraz czekać 3 tygodnie.

Odpowiedz
0 Lajków
Rafik87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-08-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 242 wyświetleń)

Re: AWARIA WPŁATOMATU

@Rafik87 Przepraszam Cię za tę sytuację i kłopoty z wpłatą pieniędzy na swoje konto. Przekazałem prośbę o przyśpieszenie realizacji zgłoszenia do odpowiedniego zespołu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 241 wyświetleń)

Re: AWARIA WPŁATOMATU

Jaki jest termin realizacji zgłoszonej przez mnie reklamacji?

Odpowiedz
0 Lajków
Rafik87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-08-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 201 wyświetleń)

Re: AWARIA WPŁATOMATU

Numer oraz termin odpowiedzi na reklamację udostępniamy w bankowości elektronicznej, po złożeniu reklamacji.

Złożona przez nas prośba o przyśpieszenie rozpatrzenia reklamacji nie zmienia maksymalnego terminu odpowiedzi na nią. Staramy się rozwiązać tę sprawę najszybciej jak to możliwe, a czas jaki mamy na odpowiedź na Twoją reklamację, to maksymalny czas, w którym ta sprawa powinna zostać wyjaśniona.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy