Odpowiedz

Wplatomat pochłonął pieniądze

Witam dziś tj. 06.12.19 wlozlam 2010zl do wplatomatu w Łodzi na Ul. Kościuszki . Następnie zgasł wyświetlacz i wyszła karta.
Zgłosiłam reklamacje (006089/122019) ale termin jest do 13.12.19
Jest strasznie dlugi czas oczekiwania, tym bardziej że przed nami weekend i pewnie przez najbliższych kilka dni nic się nie ruszy
Pieniądze miały być na opłaty. Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Ptys26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-12-2019
Wiadomość 1 z 3 (2 866 wyświetleń)

Re: Wplatomat pochłonął pieniądze

@Ptys26 Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Przesłałem numer Twojego zgłoszenia z prośbą o przyśpieszenie rozpatrzenia Twojej reklamacji. Mam nadzieję, że szybko otrzymasz pieniądze na konto. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 3 (2 865 wyświetleń)

Re.: Wplatomat pochłonął pieniądze

W sprawie Twojej reklamacji przesłaliśmy Ci wiadomość przez Moje ING. Proszę sprawdź ją i daj nam znać, czy wszystko jest w porządku.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 753 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy