Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wplatomat pobrał pieniądze i nie zaksiegowal na koncie

Numer sprawy : 004877/012019
Dnia 10 stycznia 2019 roku wplacalem w bankomacie ING w Częstochowie (Al. NMP 36/38) ponad 20 tysięcy złotych. Nadle wpłata została przerwana, wplatomat pobrał pieniądze a nie zostały one zaksięgowane na koncie. Od razu zgłosiłem reklamację na infolinii. Pani powiedziała, że sprawa zostanie rozwiązana najpóźniej do 16 stycznia 2019 roku. Dzisiaj jest 17 stycznia i sprawa nie została w ogóle rozwiązana. Dzwoniłem znowu na infolinię to się dowiedziałem, że muszę się uzbroić w cierpliwość. Jak można się uzbroić w cierpliwość jak bank przetrzymuje moje pieniądze tyle czasu a są mi one bardzo potrzebne?!
Odpowiedz
0 Lajków
klienting1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-01-2019
Wiadomość 1 z 5 (3 912 wyświetleń)

Re: Wplatomat pobrał pieniądze i nie zaksiegowal na koncie

Rozumiemy Twoją sytuację. Wszystkie informacje w Twojej sprawie przekazaliśmy Ci w Wiadomościach w Moim ING. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 5 (3 902 wyświetleń)

Re: Wplatomat pobrał pieniądze i nie zaksiegowal na koncie

Otrzymałem tylko odpowiedź informującą o tym, że wszystko się przedłuża i proszę się uzbroić w cierpliwość.

Odpowiedz
0 Lajków
klienting1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-01-2019
Wiadomość 3 z 5 (3 884 wyświetleń)

Re: Wplatomat pobrał pieniądze i nie zaksiegowal na koncie

@klienting1234 proszę sprawdź ponownie wiadomości w bankowości internetowej.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (3 757 wyświetleń)

Re: Wplatomat pobrał pieniądze i nie zaksiegowal na koncie

Tak, otrzymałem wiadomość, że póki co warunkowo mogę otrzymać pieniądze ale i tak decyzja odnośnie reklamacji będzie dopiero do 31. stycznia 2019 r., co i tak powoduje, że ciągle żyję w stresie. Mój znajomy miał taką sytuację, że wpłacał we wpłatomacie kwotę 5000 zł a zaliczyło mu tylko 4000 zł. Oczywiście złożył reklamacje, sprawa ciągnęła się bardzo długo i otrzymał odpowiedź, że reklamacja jest bezzasadna i nie zwrócą mu 1000 zł. Po czym złożył odwołanie od tej decyzji i znowu otrzymał odpowiedź, że nie ma podstaw aby mu wypłacić 1000 zł, gdyż niby wpłatomat nie miał w sobie nadwyżki pieniędzy. Po czym procesował się z bankiem przed sądem.

Takich spraw opisywanych tutaj na forum jest bardzo dużo i ludzie piszą, że części pieniędzy nie odzyskali. Dlatego jestem teraz niecierpliwy i nerwowo czekam na rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
klienting1234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-01-2019
Wiadomość 5 z 5 (3 727 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy