Odpowiedz

Wpłatomat!

Poziom obsługi w ING leci na łeb, na szyję. Złożyłam reklamację pod numerem 007384/012020, gdzie opisałam sytuację z niesprawnym wpłatomatem. Zgodnie z tym, co stosuje większość banków w Polsce, i - jak myślałam - również ING, liczyłam na otrzymanie warunkowego uznania, w związku z tym, że sytuacja ta pozbawiła mnie środków do życia. Jestem klientką ING, więc w gestii banku jest dbanie o moje dobro i komfort w sytuacjach, za które winę ponoszą podległe mu urządzenia. Nic jednak bardziej mylnego. Dzień w dzień powtarzanie próśb o oczekiwanie i innych bzdur. Ja więc zapytam - czy naprawdę przy obrotach wyrabianych na klientach takich jak ja, oddanie skradzionych bezczelnie przez maszynę pieniędzy od razu jest wyjątkowym gestem człowieczeństwa? Otóż według mnie powinno to być czymś normalnym. Ja ze swojej strony informuję tylko, iż jest to bezczelne, aby na czacie zmieniać wersję raz po raz (od "uznania prawie przyznanego" do "niemożności przyznania go"). Proszę kogoś z państwa moderatorów o wysłuchanie tego krzyku i przekazanie go do odpowiednich osób, zajmujących się takimi sprawami. Aktualna wersja, to brak uznania warunkowego przez przyczyny biznesowe. Rozmowa z konsultantem przebiega koszmarnie. Jeżeli nie odzyskam pieniędzy w normalny, oferowany przez bank sposób, będę zmuszona wejść na drogę postępowania cywilnego i wystosować wezwanie do zapłaty pod groźbą postępowania upominawczego.

Odpowiedz
0 Lajków
mecmadrz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
11-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 701 wyświetleń)

Re: Wpłatomat!

Dostaliśmy nowe informacje w Twojej sprawie. Zaloguj się proszę do usługi Moje ING i sprawdź informację w zakładce Wiadomości. Przekazywaliśmy również informacje z prośbą o przyspieszenie Twojej sprawy. To czy reklamację możemy uznać warunkowo zależy od kilku czynników. Nie zawsze tę formę rozpatrzenia zgłoszenia możemy zaproponować. 
Zapoznaj się proszę ze szczegółami w usłudze Moje ING. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 670 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy