Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat!

Poziom obsługi w ING leci na łeb, na szyję. Złożyłam reklamację pod numerem 007384/012020, gdzie opisałam sytuację z niesprawnym wpłatomatem. Zgodnie z tym, co stosuje większość banków w Polsce, i - jak myślałam - również ING, liczyłam na otrzymanie warunkowego uznania, w związku z tym, że sytuacja ta pozbawiła mnie środków do życia. Jestem klientką ING, więc w gestii banku jest dbanie o moje dobro i komfort w sytuacjach, za które winę ponoszą podległe mu urządzenia. Nic jednak bardziej mylnego. Dzień w dzień powtarzanie próśb o oczekiwanie i innych bzdur. Ja więc zapytam - czy naprawdę przy obrotach wyrabianych na klientach takich jak ja, oddanie skradzionych bezczelnie przez maszynę pieniędzy od razu jest wyjątkowym gestem człowieczeństwa? Otóż według mnie powinno to być czymś normalnym. Ja ze swojej strony informuję tylko, iż jest to bezczelne, aby na czacie zmieniać wersję raz po raz (od "uznania prawie przyznanego" do "niemożności przyznania go"). Proszę kogoś z państwa moderatorów o wysłuchanie tego krzyku i przekazanie go do odpowiednich osób, zajmujących się takimi sprawami. Aktualna wersja, to brak uznania warunkowego przez przyczyny biznesowe. Rozmowa z konsultantem przebiega koszmarnie. Jeżeli nie odzyskam pieniędzy w normalny, oferowany przez bank sposób, będę zmuszona wejść na drogę postępowania cywilnego i wystosować wezwanie do zapłaty pod groźbą postępowania upominawczego.

Odpowiedz
0 Lajków
mecmadrz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
7
0
11-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (621 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat!

Dostaliśmy nowe informacje w Twojej sprawie. Zaloguj się proszę do usługi Moje ING i sprawdź informację w zakładce Wiadomości. Przekazywaliśmy również informacje z prośbą o przyspieszenie Twojej sprawy. To czy reklamację możemy uznać warunkowo zależy od kilku czynników. Nie zawsze tę formę rozpatrzenia zgłoszenia możemy zaproponować. 
Zapoznaj się proszę ze szczegółami w usłudze Moje ING. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
227
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (590 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Poręczenie pod dofinansowanie na działalność gospodarczą

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała. Jeśli prowadzisz działalność w branży IT, prawniczej, jesteś lekarzem lub farmaceutą - możesz zawnioskować o kredyt hipoteczny w naszym banku. 
W sytuac

...

14-08-2020
Re: Działalność gospodarcza w ING

Rzeczywiście, w związku z pandemią zmieniliśmy politykę kredytową. Aktualnie nie akceptujemy dochodu z tytułu prowadzonej działalności. 
Niewykluczone, że w najbliższym czasie się to zmieni. 

 

14-08-2020
Re: Zmiana mieszkania

Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości Emotikon: Smutny W opisanej przez Ciebie sytuacji konieczne jest zawnioskowanie o nowy kredyt. 
Zachęcam do kontaktu z nami (32 357 00 65). Chętnie przedstawimy szczegóły. 

 

14-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy